Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 89

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rochelle spune:

DUMNEZEU SA O ODIHNEASCA IN PACE!
Multa sanatate micutei Maria,fie ca Dumnezeu sa o aiba in paza lui.
Sincere condoleante!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHELARU spune:

Sincere condoleante!
Dumnezeu sa o odihneasca in pace pe Andreea, si sa aibe grija de Maria si Tudor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelina spune:

Tocmai am citit povestea tulburatoare a AndreeiC.
Din pacate, tarziu, nu sunt mama si de aceea nu urmaresc subiectele de la Generatia Despre Copii, dar am vazut micul anunt in partea dreapta a ecranului si de acolo am inteles ce tragedie se intamplase.

Dumnezeu sa o odihneasca in pace si sa aiba grija de Mariuta, sa creasca mare si iubita!

Mi se rupe sufletul...nu-mi vine sa cred ca, cuvintele ei, postarile ei, inca mai sunt cu noi, insa ea nu .
In momentul asta urasc absolut tot din jur! Cat de nedrept..atatea suflete necajite!
Este cumplit sa cresti fara mama!

Cuvintele sunt de prisos, absolut nimic din ceea ce spunem sau facem nu poate alina durerea care il apasa pe sot, pentru care ma rog sa fie puternic si sa aiba grija de Mariuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilica spune:

condoleante familiei lui Andreea.

Tragic....


Otilia 31 sapt si robert 24.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena-Teodora spune:

Dumnezeu s-o odihneasca in pace pe Andreea... Sincere condoleante familiei indurerate...

Georgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jeff spune:


Andreea, Dumnezeu sa te aiba in paza !

Tudor, fii tare si iubeste-o pe dublu pe Maria: si pentru ea si pentru mamica ei minunata la un loc, acum ai 2 ingeri ! Fi tare, vei trece in timp si peste durere, toate trec, iti urez o viata linistita alturi de Maria, si apeleaza la noi ori de cate ori ai nevoie de ceva !

Maria:scumpa mea mica, mi-esti draga cum imi e si fetita mea, acum nu stii nimic dar cand vei creste mare, poate vei citi toate aceste ganduri curate, toate aceste vorbe spuse din toata inima. Sa dea Dumnezeu sa fi fericita si sanatoasa, norocoasa si iubita, sa nu lasi tristetea sa te copleseasca, ai un tatic minunat care te va iubi mereu, ai avut o mamica minunata care este mereu deasupra ta, sa nu te indoiesti nicicand de asta ! Dumnezeu sa te aiba in paza suflet drag





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ereso spune:










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaralu13@yahoo.com spune:

Dumnezeu sa o odihneasca in pace.Condoleante familiei.
Trebuie sa constientizam ca viata e scurta si ca nu se stie niciodata cand murim.Trebuie sa ne gandim ca putea fi oricare dintre noi,mamicile de pe DC in locul Andreei.
Viata ,asa cum este ea,cu bune,cu rele,trebuie sa o traim cu placere,cu intensitate si sa facem cat mai mult bine.
Imi pare foarte rau,desi nu am cunoscut-o.
Oana,mama Biancai Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Condoleante familiei!
Dumnezeu sa te odihneasca Andreea!


Madau si Miruna (15 dec 2005)
POZICI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">ASA S-A NASCUT MIRUNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscoto spune:

Acum am aflat si noi.
Suntem alaturi de micuta Maria si de tatal ei!
Sa le dea Dumnezeu sanatate si putere sa mearga mai departe!
Andreea va fi ingerul care-i vegheza in fiecare clipa!

Mergi la inceput