Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 34

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Tudor sa iti traisca fetitza e asa de scumpa.
Multa putere si Dumenezeu sa va ajute.





Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micha08 spune:

Sincere condoleante familiei! Le doresc mult curaj si putere! E pacat ca asa un ingeras va creste fara mama! Daca putem sa ajutam cumva sa ne spuna! Tudor, sa-ti creasca fetita mare si sa te bucuri de ea!

Micha si Alexandra (2 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Calin, gestul tau altruist de a linisti viitoarele mamici care vor naste la polizu m-a impresionat foarte mult... Sincere Condoleante pt Andreea, o femeie plina de viata care s-a stins atat de tanara... Dumnezeu s-o odihneasca si sa aiba grija de fetita superba, de Maria, acolo din cer! Sa fie sanatoasa si sa o cresti cu multa dragoste, care sa compenseze pierderea mamei ei!

*******************************
Este inutil sa fim mereu ingrijorati pentru ziua de maine fiindca fiecare zi vine cu problemele ei. La urma urmei, azi este ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Tudor sincere condoleante si iti multumim ca ai avut taria si rabdarea sa ne povestesti, dar mai ales sa le linistesti pe viitoarele mamici.
pentru sufletul lui Andreea...
Si nu in ultimul rand multi lui Maria, si sa creasca mare si frumoasa ca mamica ei...



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...

Site Amalia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

Condoleante!este nedrept, atat de nedrept, dar continuati sa mergeti si iubiti-va si aveti grija unul de celelatul asa cum sotia ta ar fi vrut!Imi pare atat de rau, pacat ca nu avem puterea sa schimbam uneori destinul!
Maria este atat de dulce!La Multi Ani, Maria!
Mai multe nu pot scrie
oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Tudor ... este superba Maria ... sa-ti traiasca, sa fie papacioasa, frumoasa si desteapta ... .....



poze
Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Sincere condoleante familiei!Maria, sa fii sanatoasa si sa nu uiti niciodata ca cineva acolo sus te iubeste!Taticule sa iti traiasca micuta minune!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Abia am vazut pozele de lacrimi, insa minunea de ingeras frumos si bucalat mi-a smuls un zambet.... este un copilas atat de scump si frumos incat cred ca inocenta si dragostea pe care v-o va oferi ar putea suplini macar o particica din durere... in fiecare poza cu micuta Maria vedeam parca figura linistita si zambitoare a Andreei....
Tudor, multumim pentru gest, iti doresc sa ramai la fel de puternic si inima sa-ti fie la fel de plina de iubire mereu! Si poate dupa un timp sa mai intri aici penru a povesti crampeie din viata superbei tale Mariute!!!!!
Milioane de flori va daruiesc, iar pe Dumnezeu il voi ruga sa nu mai permita atata durere!!!!

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana80art spune:

Doamne,sunt atat de socata de ce s-a intamplat!
Parca nu pot sa cred.Nu am cunoscut-o pe Andreea dar mi se pare ca e ceva de neacceptat ceea ce s-a intamplat.
Condoleante familiei!
Iar ingerasului adus pe lume de Andreea,Mariuta,ii doresc tot binele din lume,sa aibe parte numai de bine,de sanatate si sa fie mandra de mamica ei atat de curajoasa care a adus-o pe lume.



Roxana si micuta Flaviana(31.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Tudor...ai o fetitza superba...
Am ochii in lacrimi, sufletul ravasit.. nu am cuvinte, si oricum nimic nu-ti va alina durerea... suntem alaturi de voi...



http://photos.yahoo.com/chireanicoleta

Mergi la inceput