Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Dumnezeu sa o odihneasca pe Andreea!
Sa-i dea Dumnezeu micutei Maria sanatate,mult noroc si o viata senina,asa cum i-ar fi dorit-o mama ei!

Sunt socata de ce s-a intimplat.Sunt aproape sigura ca trebuie sa fie vorba de superficialitatea medicilor,sper sa se faca lumina in acest caz .

Daca se string bani,trimit si eu.

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela72 spune:

E cumplit ce i s-a putut intampla Andreei si Mariei. Sa nu poti sa-ti vezi bebele, sa-l strangi in brate ,sa te stingi in floarea varstei plina de sperante. Si puiuca sa creasca fara dragostea de mama... n-am cuvinte, plang si nu ma pot opri.
Dumnezeu s-o odihneasca pe Andreea si pe fetita ingeras s-o creasca mare si inconjurata de iubire.
Comunicati-mi si mie un cont unde as putea dona ceva banuti pentru fetita.

Mire-mama de fetita frumoasa
http://community.webshots.com/user/Papucica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ameluta spune:

Dumnezeu s-o odihnesc in pce pe Andree si s vegheze supr micutei Mri.Condolente fmiliei indurerte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo spune:

Condoleante familiei si fie ca aceasta tragedie sa-i tina si mai uniti, caci numai cu dragoste si uniune pot trece mai usor prin incercarea la care Dumnezeu i-a supus...Biata micutza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Eu cred ca Andreea ar fi tare fericita daca ar stii ca toti de aici suntem alaturi de Maria. Cine poate si ii e aproape, sa nu o paraseasca niciodata.
Tot binele din lume pt. fetita si sa nu duca lipsa niciodata de nimic.

Dumnezeu s-o odihneasca pe Andreea si sa o vegheze pe Maria, iar in final sa fie impreuna in eternitate.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanielaLaura spune:

Sincere condoleante familiei!
Dumnezeu s-o odihneasca in pace!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

sincere condoleante familiei!
nu vreau sa minii pe Dumnezeu, dar nu pot sa nu ma intreb DE CE?
andreea, odihnestete in pace. sunt sigura ca va veghea asupra puiutei ei si intotdeauna ii va indruma pasii numai spre bine.
am multe in suflet, dar ...

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

Ce tragedie...nu-mi vine sa cred!!!
Dumnezeu s-o ierte pe Andreea,iar micutei Maria ii doresc sa creasca mare si sanatoasa si sa nu uite ca mamica ei o vegheaza din cer.
ps.foarte buna ideea cu albumul cu poze+postarile ei pe forum.


Daca e nevoie de ajutor,ma ofer si eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira_a spune:

Cata tristete... Dumnezeu sa o ierte si sa se odihneasca in pace...

Multa sanatate Mariei si sa stie ca mamica ei o vegheaza de sus. Condoleante familiei.



Rabdarea este inceputul intelepciunii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Sunt consternata. Mi-e tare greu sa cred ca nu se putea face nimic. Persoana (doctor nu se poate numi) care o supravegha pe AndreeaC merita sa sufere macar la fel de mult cum sufera familia ei acum. Chiar daca "persoana" nu va fi acuzata de malpraxis sigur Dumnezeu va face dreptate.

Condoleante sotului si familiei! si o viata plina de impliniri micutei Maria.

P.S. Rog pe cine stie sa-mi dea si mie un PM cu contul deschis pentru micuta Maria.

Irina si Vladut (26.08.2005)

Poze

Mergi la inceput