dr Nayel - CF 2 (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

ina bafta duminica la control! Sa vii numai cu vesti bune si..sa ai nervi de otel pentru asistenta de la cabinet!pisoi ce mai face bebe Mark? Cand ne mai pui poze cu el?
io 30+ cu Seby Poze mami si bebe
Poze noi burtica si hainute Seby Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Ha ha ha! O fentez pe asistenta de la cabinet ca ma duc la spital!
Mersi de urari!


Ioana 28 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Ama, vazi ca am pus mai demult niste poze cu Mark facute pe 9 februarie, nu stiu daca le-ai vazut. Sper sa pun altele cat mai curand, vrem sa ne luam o camera video mai performanta si atunci o sa ii fac o gramada de poze.
Pupici la toate fetele

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png
Pozici:
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/gatita_pequena2004/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

Ina bine faci ca te duci la spital, te asteptam maine cu vesti!pisoi le-am vazut ca te-am urmarit si la mamici de ianuarie-februarie si cum am citit ca ai pus poze cum am bagat okiu' repede Ai o scumpete de baiat,sa va traiasca!!!Nu ma mai satur uitandu-ma la pozele lui!Sigur ca asteptam si altele!!io 31(fix) cu Seby Poze mami si bebe
Poze noi burtica si hainute Seby Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

A fost foarte bine la spital si , ce e mai important, noi suntem ok, bebe marisor si placenta in regula! Am facut eco, am vazut toate cele. Am putut vedea si maternitatea, mi-a placut mult. E micutza, curata si foarte frumoas aranjata, e o atmosfera foare "de familie" acolo. Singura problema e caldura infernala!
De acum incolo am convenit cu dr sa mergem numai la spital la controale (nu ca ar mai fi multe!).
Va pupicesc pe toate!


Ioana 28 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Inaioana, ma bucur ca ti-a placut, desi ma asteptam la asta.
Este intr-adevar f cald pt bebei si mi se pare un lucru bun, chiar daca pt mamici poate e prea cald.
Eu una sunt friguroasa si sub 25 de grade nu suport sa stau, asa ca mie mi-a picat tamam bine temperatura din spital, mai ales ca tot asa am si acasa.


pupici

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Ama, ma bucur ca iti plac pozele lui Mark, o sa mai pun negresit. Cum pun, anunt.
Ina, super ca ti-a placut maternitatea, imi pare bine ca esti mai linistita in privinta asta. In ceea ce priveste caldura si eu am suferit, mi-era cald de nu mai puteam, dar probabil ca asa o fi bine pentru bebei, eu stiu?
Vineri ma duc si eu la control, poate am noroc si ne lasa si pe noi sa aia aia, ca au trecut 6 saptamani. Vreau sa-l intreb si de contraceptie, sa vedem ce spune.
Pup fetele si bebeii

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png
Pozici:
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/gatita_pequena2004/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Iti spun eu ce-ti va spune: sa iti pui sterilet si sa nu iei pilule ca ingrasa. Asa mi-a spus si mie dar eu sunt impotriva steriletului.


pupici

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Salutare fetelor!
Stiti cumva cam in cat timp se face o programare la cabinetul dr Nayel?
Va intreb pentru ca vreau sa ma programez si eu dar cam peste 2 saptamani, daca sun este tocmai bine sau se fac programarile destul de repede?
13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Martha, eu zic ca cu cat suni mai repede cu atat mai bine. In general te programeaza cam peste o saptamana (am observat eu) dar daca stii deja cand vrei de ce nu ai suna si ai cere sa fi programata in saptamana respectiva in care vrei? Mult succes!
Sarcina usoare si bebe perfect!

Pisoi, si eu sunt impotriva steriletului asa ca mi-am propus ca atunci cand va veni momentul sa imi mentin punctul de vedere si sa cer Exulton sau ceva asemanator. Nici nu ma gandesc sa-mi pun vreodata sterilet. Cat despre ingrasat..mancatul ingrasa nu pastilele!


Ioana 29 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput