Mamici casnice (10)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Wow fetelor lipseste omul cateva ore si gata un capitol plus inca...de vede ca revenit generala noastra(vorbareata, dupa cum spuneati) Flavia...Dupa putinul pe care ni l-ai povestit se pare ca v-ati distrat super, dar mai super va ve-ti distra cand ve-ti fi doar voi fetele


quote:
Originally posted by alexa si mami

quote:
Originally posted by mihaela amalia

Si cand mai au si inca una mai mica de 1 an si ceva (a mea fetita) si la Alina urmeaza....infloresc colegii pe langa noi



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...

Site Amalia





aici mey miha.


AAAAAA, pai ziceau fetele cam asa ceva: Raluca,Mihaela,imi vine sa ma bat cand vad cati ani aveti tare mandrii trebuie sa fie barbatii vostrii cu asa "fetite" tinere langa ei!!
... diferenta dintre barbatii nostri si noi e de 14 ani(iar noi fetele avem cate 23 ani)...si eu am mai completat ca pe langa noi mai au si cate o fetita mai mica (repectiv Amalia mea, si fetita din burtica a lui Raluca)...care ii fac sa fie si mai tineri...sa infloreasca din nou.....sper sa fi inteles ceva,ca eu mai tare m-am ametit





www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...

Site Amalia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

moama, flavia da' ce aventuri! bine ca ati scapat cu bine. nasol cu zapada asta. si tati e plecat azi din localitate si stau cu inima strinsa din cauza drumului.
la noi ninge de azi dimineata.
syma, sanatate la fetite! asteptam vesti de la nenea .


alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

fetele, va fac cinste!
a venit postarita cu banii pe CIC.
ziceti ce vreti! sampanie, un suc, laptic?

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Alina stiu prin ce treci, crede-ma. Dar nu te stresa, ne rugam sa se intoarca sotiorul bine acasa. Are drum lung de facut? Cand se intoarce?
Si eu vreau bani de Cic, macar acuma pe ultima suta de metrii:)
Mi-am depus si eu dosarul, sa vad daca mi-l aproba sau nu. Oricum, daca nu ii primesc nu-mi pare foarte rau, ca ma pot apuca linistita de afaceri:)

Mihaela sti cum se zice, dragostea rulz

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

quote:
Originally posted by alexa si mami

fetele, va fac cinste!
a venit postarita cu banii pe CIC.
ziceti ce vreti! sampanie, un suc, laptic?

alexa & fam



Ce te lasa inima



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...

Site Amalia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:


vreau si eu un pahaar de bere...nu prea mare,asa numai de pofta!!
mihaela,daca tu te plangi ca dupa cateva ore pierdusi trenul ...apoi io ca am lipsit cu zilele e clar ca nu mai am sanse de recuperari!
acu vaz ca mai sunt fete tinerele cu barbatei mai´´intelepti´´,la noi diferenta e putzin mai mare...nu va zic decat ca io am 23!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Mai faceti ce faceti si numai intr-un chef o tineti: ba ziua cuiva, ba asta a indragostitilor, ba vine postasu, ba mai vine un sot pe acasa, ba mai vine un bebe, ba o mamica noua:)
Daca tot e vorba de asta, dau si eu un chef ca am venit acasa
Da nu servesc bauturi alcoolice, asa ca sa spuneti ce preferinte aveti:)



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Symaco si tu tinerico bravo pentru titita mica si burtica!!!!
Flavia..... maaaaaaaama miaaaaaa s-a suit masina pe parapet? Offf bine c-ati scapat cu bine, nasol moment,,, dar v-ati si distrat la Buc am vazut , sa faci poze cu hainutele sa te vedem si noi! Si cu dormitul - de socrella n-am scapat ca vine iar duminica la noi, acum e la cumnati
Mai despre telefonul meu - am primit mobil de ziua mea dar cartela expira pe 15 febr si oricat am cautat-o aseara n-am gasit-o si cred ca mi-am pierdut numarul... asa ca dau sfoara-n tara cand ma innoiesc
Hai ca va pup ca-ncerc sa adorm mandretea

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

da da asa le zice!barbati mai "intelepti" decat noi! ..urasc sa folosesc forumul asta la ora pranzului!merge ffffffffff incet!beau 7 cafele pana se incarca o pagina!

RAALUCUTZA26+cuCELESTINA http://community.webshots.com./user/raalucutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Mie imi zici ! Am 15 mii de pagini deschise si nici una nu e gata.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput