Fotomodel DC

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pdelia spune:

Eu cred ca esti rautacioasa , daniela-b .Nu se pune problema daca sunt copiii frumosi sau nu .Normal ca noi ii vedem ce fiind cei mai frumosi !!!Dar oricarui parinte ii creste inima cand cineva ii lauda copilul , indiferent daca e vorba de frumusete , istetime sau orice altceva .
Cand iti cumperi o rochie superba , iti iese si coafura si ai pantofi noi , te duci la o petrecere si nu iti spune nimeni nimic de genul "ce bine arati astazi " incepi sa te indoiesti de alegerile facute .Daca intrii si majoritatea iti spune ca arati "super " o sa fii mult mai vesela ...
Cand ai un copil , desi e "cel m,ai frumos copil din lume " , orice lauda la adresa lui inseamna cam de 100000... mai mult decat o lauda la adresa ta , e cea mai mare realizare a ta si vrei ca o lume intreaga sa afle ce minune ai adus pe lume .
Toate astea ai sa le simti atunci cand vei deveni si tu mama .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

quote:
Originally posted by Oana C

CeciliaC - nici macar nu o gaseste ca membru!!!


Asta chiar ca este bataie de joc!!!




Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva





Imi cer scuze ca sunt off-topic,dar CeciliaC este membru din 2004.www.desprecopii.com/forum/members.asp?initial=1&method=postsdesc&mode=search&M_NAME=C&FirstName=0&LastName=0&whichpage=10" target="_blank">Dovada aici.

Sper sa nu va suparati pe mine dar comentariul mi s-a parut putin rautacios,iar Cici,imi e prietena (chiar daca numai virtuala).




Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Printesa sufletului meu


"Nu sunt ceea ce par a fi,nu sunt nimic din ce-as fi vrut sa fiu....dar daca m-am nascut fara sa stiu,devreme sau poate prea tirziu,m-am resemnat....ca orice om,si-am ramas ceea ce sunt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

VIO e totala Bianca in GATA CU SCOALA!!!SA TI TRAIASCA!

corinadana mama Ralucai www.ralucaostoia1.exploretalent.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Originally posted by Pdelia

Eu cred ca esti rautacioasa , daniela-b .Nu se pune problema daca sunt copiii frumosi sau nu .Normal ca noi ii vedem ce fiind cei mai frumosi !!!Dar oricarui parinte ii creste inima cand cineva ii lauda copilul , indiferent daca e vorba de frumusete , istetime sau orice altceva .
Cand iti cumperi o rochie superba , iti iese si coafura si ai pantofi noi , te duci la o petrecere si nu iti spune nimeni nimic de genul "ce bine arati astazi " incepi sa te indoiesti de alegerile facute .Daca intrii si majoritatea iti spune ca arati "super " o sa fii mult mai vesela ...
Cand ai un copil , desi e "cel m,ai frumos copil din lume " , orice lauda la adresa lui inseamna cam de 100000... mai mult decat o lauda la adresa ta , e cea mai mare realizare a ta si vrei ca o lume intreaga sa afle ce minune ai adus pe lume .
Toate astea ai sa le simti atunci cand vei deveni si tu mama .




Imi pare rau ca asta e concluzia ta. Eu una as fi mihnita sa stiu ca mama mea ma invata ca am nevoie sa-mi spuna ceilalti ca sint deosebita si altminteri sa incep sa ma indoiesc de mine si de alegerile mele.

Ca sa nu mai spun ce patetic mi se pare sa ma inveselesc brusc atunci cind aud ca arat "super"!

Eu una nu-mi doresc sa simt asa ceva cind voi deveni mama pentru ca vreau sa-l invat pe copilul meu sa nu inteleaga lumea dupa criterii prestabilite de altii.

Pentru mine toti oamenii sint frumosi si buni. Chiar si aceia pe care altii ii considera uriti si rai.

Numai bine va doresc!

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Raul al meu are azi maine 2 anisori si de n-am trimis poze si nimic, n-a fost bun pentru galeria de fotomodele...ei asta e, las ca stiu eu cat e de frumos, ca doar e al meu si mi-l laud singura oricum mi-ar fi placut sa-l vad si eu la galerie dar daca nu ne vor asta e Desi zic eu sunt membru activ n-am avut loc la galerie


Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput