Fetele din Zalau (camera 5-a) :))

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

wow! Pai sa-i traiasca ambii copilasi...ei, nu ma lasa memoria inca, mi-am amintit bine ca primul e baietel! Inseamna ca sunt acasa, sunt bine, nu? Pup-o din partea mea, n-am mai vazut-o demult!


www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Buna seara !!!

Fetelor am fost azi la joaca la Elvira si in sfarsit s-au intalnit fetele noastre . Dar ... surpriza ... Cristinuta s-a cam speriat de paula , care iubeste foarte mult copiii si a fost tot pe ea sa o pupe si sa o stranga in brate , iar cristina , fiind o fetita mai gingasa si mai timida , s-a cam speriat . Sper ca data urmatoare sa fie mai bine si sa inceapa sa se joace impreuna .

Elvira sper ca nu te-am deranjat prea tare si ca totul e OK cu Cristina . Ne cerem scuze daca am speriat-o pe printesa ta , dar asa e Paula ... mai dragastoasa ... ca si mama ei , de altfel ... hihihi ...

Va doresc noapte buna si vise placute !!!
La noi e ora de nani ...



albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

Adriana, nu ai de ce sa-ti ceri scuze, din contra, imi cer eu scuze pentru fitele fetii mele
Acuma pe bune, sper sa se obisnuiasca Cristina cu copii si cu Paula in special ca tare mi-ar placea sa se joace impreuna fiind de aceasi varsta.
He he, si la noi e ora de somn nush ce mai bantui eu pe-aici.Fug si eu la somn.Va pup.

eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

mihaela pt tudor a trecut fff repede vacanta.e nacajit pt ca acum ninge la zalau si nu mai are timp de derdelus.diana cum e?cum a fost revederea dintre fete?printeselor.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

'neatza !!!

Andreea a chiulit azi de la camin , nu a vrut sa mearga . Si , daca tot sta acasa ma gandeam sa o duc cu mine la scoala ca sa povestim cu invatatoarea . Andreea o cunoaste ... au facut vizite de la camin pe la scoli sa vada copilasii cum e la scoala ... si fiind deja inscrisa de aproape 1 an , invatatoarea a cunoscut-o . Asa mi s-a " soptit " si mie ca ar fi bine sa merg cu " ceva " si ca e OK un buchet de flori .
Dupa ce vin intru sa va povestesc ce impresie mi-a facut .

Aseara am discutat cu Elvira despre " intalnirea zalauancelor " si a zis ca ar fi incantata daca am merge tot la ea . Tinand cont de faptul ca datta trecuta am sta ceva ... mie mi-ar placea , ca la un local ar trebui sa mergem sa rezervam vreun separeu , sa putem sta sa discutam in voie . Acuma va mai ganditi si voi ce si cum si "sariti" cu idei ...

Va pupi !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

cafengiste la apel!!!!!!!!!!!!!!

ura!!!!!!!!!!vreau intalnire!!!!!!!!!ura!!!!!!!!!!!

mai , fetelor si eu zic ca daca ne mai primeste elvira sa mergem tot la ea, nu de alta dar avem spatiu , iar intr-un local nu ne-am simti fff bine.dar, marele DAR eu is fumacioasa sefa si ma suportati?deci cand e marea intalnire??????????????SPER CA SAMBATA, NU??????????????


elutza cum se simte mama?

adriana te-ai intalnit cu doamna invatatoare?cum a fost?

elvira fa te rog pauza de o cafea.

carmen unde esti????????????????sper ca sunteti bine.

claudia cum stai cu eliminatu?sper ca iti ajunge de fundatia la casa nisipul eliminat!

mihaela cum sunt fetele?te asteptam sambata.

va pup si mai vin.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

fetelor tot nu am primit banii pe CIC.oare ca sa fac?

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Bianca suna la 610111 , jos in gara unde se primesc banii si caut-o pe postasita de care apartineti si intreab-o pe ea care e problema , ca banii s-au primit de martea trecuta deja pentru judetul nostru . Daca nu sti numele postasitei cere pe cine se ocupa de blocul vostru sau daca nu vor nici asa sa vorbeasca la telefon cere cu diriginta postei de acolo si spune-i problema ... asa sper sa se rezolve ...

Iti tin pumnii si vorbim mai tarziu si despre marea intalnire cu invatatoarea !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

v-am ramas datoare cu povestea despre intalnirea cu invatoarea lui Andreea .

La prima vedere pare o femeie taaareee draguta si ocrotitoare cu copiii. Am ajuns cu 1/2 ora mai repede la scoala si mi-a fost jena sa o scot de la ore , asa ca am stat pe hol sa asteptam pauza . In acest timp am auzit cum face predarea copiilor si am ramas placut surprinsa sa observ ca e foarte apropiata de copii . Cine o cunoaste pe d-na Zoicas , directoarea de la gradinita de pe strada Closca , sa-si imagineze o femeie asemanatoare ei . Am intrebat-o daca crede ca e prea micutza Andreea pentru a incepe scoala si mi-a zis ca doar nu vreau sa o tin pana la 7 1/2 ani , ca e dezvoltata si curajoasa .
Deci ... in concluzie , prima intalnire a decurs bine , vom vedea pe parcurs cum ne vom intelege . Eu sper ca la fel de bine ...

Pupici si mai vin !!!


albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Elvira e totul in ordine ? Ca azi ai fost offline toata ziua si ma gandeam sa nu ai ceva probleme ??!!

Bianca ce ai rezolvat cu banii ?

Noapte buna tuturor !!!

albumele noastre

Mergi la inceput