Mastodynon - Vitex Agnus Castus - (3)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

FELICITARI SARAH !! SARCINA USOARA SI UN BEBE MARE SI FRUMOS I-TI DORESC!! Ai grija de tine acum, nu face drumuri lungi, sa fii mereu odihnita si cat mai linistita!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472" target="_blank">Pentru Barbye - una dintre noi! Trebuie sa ajuti!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

quote:
Originally posted by felicia_

Felicitari, Sarah!
Fetelor, stiti daca la mastodynon se face pauza/ Eu am terminat o sticluta si nu stiu daca sa mai continuu...

Poze1Poze2
[/url="Pentru BARBYE- una dintre noi! Trebuie sa ajuti!BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Felicia hai ca nu stiu ce s-a intamplat cu raspunsul meu, mai scriu inca o data ca nu trebuie sa faci pauza minim 3 luni

"Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariee spune:

noela, vitexul este si el super ptr reglarea prolactinei!!!!

am ridicat subiectul ptr tine


pupiceiiiiiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noela_carmen spune:

mariee ce crezi ca scapi de mine, te-am vazut, si te-am urmarit!!!
cum sa-ti multumesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariee spune:

quote:
Originally posted by noela_carmen

mariee ce crezi ca scapi de mine, te-am vazut, si te-am urmarit!!!
cum sa-ti multumesc?

_

si maine e o zi...



esti o scumpa!!!!!

bafta multa si mai ales, ai grija sa te faci bine!!!!!!


pupiceiiiiiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Buna seara,
fetele care au mai luat Mastodynon imi puteti spune va rog daca ati simtit in timpul tratamentului sanii mariti si foarte durerosi?
Eu am inceput tratamentul de aproape 1 luna si am aceasta senzatie, nu mi s-a mai intamplat acest lucru si as vrea sa stiu daca ar putea sa fie din cauza mastodynonului.
Eu il iau pt reglare hormonala ,endometrioza si pt ca imi doresc un bebe cat mai curand.

Multumesc.

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Nu mai scrie nimeni aici? De aproape o luna am inceput si eu sa iau Mastodynon la recomandarea unui dr endocrinolog. Inca nu am fost sa-mi fac analizele... luna aceasta ajung.
Am auzit ca multe fete au ramas dupa tratamentul cu Mastodynon. Sper sa ma ajute si pe mine!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Bibyrox sa dea DD sa te ajute. Pt ce ti-a dat medicul, ai cumva mastoza, prolactina marita? Am luat si eu f mult timp mastodynon, acum am renuntat la el pt ca nu mai am probleme cu sanii. Parerea mea este ca nu trebuie sa-ti faci analizele atata vreme cat esti sub tratament, rezultatele vor fi influentate de mastodynon, asteapta sa faci minim 3 luni tratamentul si apoi faci si analizele.
Bafta multa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Alexia multumesc frumos. Mi l-a dat pentru mastoza dar ma suspecteaza si de prolactina marita. Mi-a spus sa fac analizele acum dupa care le vom repeta peste 3 luni... Mai ales ca eu am si unele probleme cu tiroida si aceste analize trebuie sa le fac neaparat!

Bubulina ce mai face?? N-am mai vazut-o demult pe-aici...




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput