spital cu conditii excelente

spital cu conditii excelente | Autor: gabriela_tutuianu

Link direct la acest mesaj

buna fetelor,

sunt o aspiranta care nu renunta.sunt din ce ince mai aproape.vreau sa ma ajutati cu alegerea spitalului.imi doresc un spital cu conditii excelente.in bucuresti.voi unde veti naste?

in orasul meu indiferent de cat de mult dai se poarta cu tine mizerabil.

indiferent de costuri as dori un spital care sa aiba conditii mai bune ca acasa(daca se poate).

multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Gabriela, din cate am auzit eu , la Municipal si la Elias sunt conditii foarte bune! eu am o prietena care a nascut la Municipal,dar acum 2 ani si a zis ca a fost super!

Multa bafta!



Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Eu am nascut la Municipal de 2 ori si a fost f bine, dar am si dat corespunzator. Am auzit insa ca si la CFR 2 ar avea o maternitate f bine pusa la punct. La fel la Elias.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Categoric CF 2. Cel mai bine te duci si vizitezi maternitatea si apoi te decizi.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

eu am nascut la polizu, si am fost tare multumita. si de conditii igienice si de personal.
bafta!

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Polizu,super multumita.




Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobita spune:

Daca te tin buzunarele si vrei ceva lux, Centru de Diagnostic "Victor Babes". La Municipal a nascut o fata de aici si bb a decedat din cauza unui microb luat in maternitate. Elias e foarte aglomerat, iar Polizu nu are conditii excelente. CFR 2 pare a fi in regula.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

CF2 (langa Sofitel) : paturi cu telecomanda, aer conditionat, termopane, personal foarte dragutz (fara legatura cu cat cotizezi), medici foarte buni, dotare foarte buna. Uite-te la subiectul dr. Nayel si ai sa vezi ce povestesc fetele. Plus ca iti e si usor de ajuns pentru ca e chiar in N Bucurestiului, cum spuneam , chiar langa Sofitel.
Eu voi naste acolo acum iar data trecuta am nascut la Municipal, unde inafara faptului ca nu aveau telecomanda la paturi, conditiile erau foarte bune (inclusiv desene animate pe peretzi, poti vedea in pozele mele), personalul la fel . Acuma... se pare ca ar fi nu stiu ce streptococ, nu e nimic confirmat si sunt fete care au nascut ok de atunci dar...eu deja mi-am schimbat dr. Cred ca cel mai bine te mai interesezi si tu si alegi.
Cam astea doua sunt cele mai bune spitale. Am auzit cate ceva si despre Elias dar ..nu stiu sigur, nu am fost acolo...


Ioana 26 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

inaioana, deci si tu esti in "clubul ceferistelor"; si eu tot la CF2 o sa nasc si pana acum mi se pare f ok maternitatea, la fel si personalul...

Noe34+

Poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

quote:
Originally posted by Noe

inaioana, deci si tu esti in "clubul ceferistelor"; si eu tot la CF2 o sa nasc si pana acum mi se pare f ok maternitatea, la fel si personalul...

Noe34+

Poze cu burtica



Da, iata ca m-am alaturat si eu clubului! Eu am nascut la Municipal si a fost foarte bine dar aud ca la CF2 e si mai si!
Sarcina usoara in continuare, nastere usoara si bebe perfect!


Ioana 26 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

va multumesc.

stiu ca parerile sunt impartite dar inainte de a lua o decizie am crezut de cuviinta sa ma consult cu voi.

Mergi la inceput