Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (45)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

eu nu am timp cite odata nici sa imi fac patul ca asa trece timpul decind Antoine a aparut nici nu stiu cum trece ziua

poze
DanaAntoine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Noria bafta pe ultima suta de metri pt sesiune

ma duc sa imi culc cupilul sa vedem daca doarme juma de ora

poze
DanaAntoine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Karmenutza "plictisesc" cred ca e chestia aia care urma dupa un somn de 12 h in perioada de care zici tu.

Irina si Vladut (26.08.2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

buna!
aseara am avut o noapte mai linistita,adica s-a trezit doar de 2 ori
jadi,asta este pediatra la care ma duc in particular.nu stiam ca si asta are conceptii invechite.pana acum eram nemultumita de medicul de fam.ooooffff si medicii astia.cred ca noi stim mai multe decat ei.
aseara am lipsit vreo 4 ore de acas(pt prima oara),si i-au dat ceai.nu prea i-a placut dar pana la urma si-a tinut singura sticla(de foame...)
la 5 luni vreau sa-i fac gauri pt cercei.oare are ceva?stiam ca daca faci vaccinul de la stat nu ai voie sa faci injectii,gauri..dar,noi am facut infanrix hib-ul.voi ce m-ati sfatui??
vA PUP



ege

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Da, da, da...ce ne mai vaitam toate pe atunci ca ne plictisim.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/karmenutza2004/album?.dir=/6b3f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Ege, la 5 luni deja trece o luna de la vaccinul de 4 luni. Dupa ce face o luna de la vaccin cred ca poti sa-i faci. Inainte de asta eu as sufla si-n iaurt.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/karmenutza2004/album?.dir=/6b3f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Norina, e simplu, Alex nu mai bea ceai de cand se satura cu mancarea!!! Cand ma tineam de san 100% fetei ii era foame si bea cam 150 de ml de ceai pe zi. Ii dadeam ceai de la Hipp- Tummy Tea care e indulcit dar cu dextroza, un fel de glucoza. Cand ii faceam pliculet de Baby Calm ii adaugam o lingurita de glucoza. Incearca si tu. Glucoza gasesti la farmacie!
Acum de cand se satura fata cu laptic, nu ii mai dau ceai pentru ca nu mai bea, e satula si gata Am scapat de o grija! Stateam sa sterilizez si sa spal si biberonul de ceai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moki spune:

Anto,in ambele feluri,intr-adevar,e nasoala si rutina ca faci in fiecare zi aceleasi lucruri,dar am si timpi morti printre toate cele..bebe Mario le doarme la greu ziua in trei ture,vreo 5-6 ore in total..

Laura & bebe Mario (27 sept 2005)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moki spune:

Mi-am schimbat semnatura..de mult ma tin sa nu mai semnez cu username-ul

Laura & bebe Mario (27 sept 2005)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

MIMSI , nu cunosc pe nimeni Dinu .De ce m-ai intrebat?

NORINA ,bafta in sesiune,si eu tot un examen mai am!

ANTOANELA ,iti multumim ca ti-a placut de noi.Pozele sunt de cand era "mic".Acum e si mai frumos,cand o sa am timp,mai pun poze recente.Cu hernia ne-a trecut de la 3 luni.







Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput