Dr. Tutunaru (11)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

AndraPG te rog activeaza-ti pm-ul. Ti-am trimis si un email pe adresa pe care ai folosit-o la inscrierea pe forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Un nou capitol www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72713" target="_blank">aici

Nicoleta si Alexia (21 aprilie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madasta spune:

dragelor, va marturisesc ca nus c sa mai cred. mai am un pic si nasc, sunt in saptamana 36 deja si faptul k termenul e 1-4 mai timp in care Dr T mi-a spus ca e plecat (apropo in luna mai pleaca saptamanal cate 2-3 zile) sunt cam "facuta p mine". eu sper sa nasc inainte d termen, ca din cauza stresului sunt convinsa ca daca e plecat ma "scap" fara el si nu vreau...pe rezidenti ii stiu si eu tot d la concediile medicale, bogdan e un nesuferit dupa mutra, mai mult nu-l cunosc, o sg data mi-a zambit (uau!!!) in rest ii zboara nasul mereu prea sus. dana e amabila, desi marturisesc ca am sunat-o d vreo 2 ori s-o intreb ceva (de concediu evident) si mi-a marturisit ca am sunat la ora nepotivita si tinuse minte ca asa facusem si data trecuta...era intr-adevar ora 2-3 dupa-amiaza...dar era in timpul saptamanii. deci mi-a batut obrazul...asa incat amabilitatea ei e cu dus si intors...bineinteles ca m-am simtit a ultimul om. una peste alta sunt cam ingrijorata. d peste o luna a cheama numai la spital dr T si merg saptamanal pt k am avut probl cu colul (e prea mic si moale). si eu am facut tratament cu pregnyl si iau no-spa ca am avut si contractii prin luna 5 cam asa...d atunci sunt bine, dar sper ca dupa c incetez sa iau no-spa sa nasc relativ repede sa-l prin p dr si sa nu fie nevoie sa mi s provoace...offf si nu vreau sa pic p mana altora...

Mergi la inceput