Membri dragi care-s de negasit

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

mda, chiar...io ma gandesc la un iepuras si la un arici ;)

Serbanica talharica



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

AndreeaB, pe unde esti???


Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

upss....numele de forum este ANDREEABANICA

locuia pe.... aleea fericirii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

subscriu!

quote:
Originally posted by pako

upss....numele de forum este ANDREEABANICA

locuia pe.... aleea fericirii




Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

quote:
Originally posted by pako

upss....numele de forum este ANDREEABANICA

locuia pe.... aleea fericirii




Cu Andreea am vorbit eu, pe mess, acum mai bine de o saptamana si spunea ca a avut niste probleme.Atat mi-a spus ea, iar eu nu am mai insistat la detalii...



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...

Site Amalia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Feedback de la Floare de Colt:

Este adevarat ca n-am mai intrat de mult timp pe forum, iar de cand n-am mai scris, cred ca a trecut un secol. Pur si simplu, nu prea am avut timp. Am lucrat, iar la serviciu nu puteam sub nici o forma sa intru pe Forum, nu pentru ca mi-ar fi interzis cineva sa stau pe Internet, dar tot timpul eram ocupata cu experimentele mele, care durau destul de mult. Cand ajungeam acasa, nu stiam ce sa fac mai intai. De la 1 ianuarie nu mai lucrez pentru ca mi s-a terminat contractul, iar proiectul pentru care am aplicat nu s-a aprobat. Acum, desi aparent s-ar zice ca am timp, cred ca sunt chiar mai ocupata decat inainte. Imi lipseste foarte mult Forumul si imi lipsesc toate trairile mele de pe vremea de cand eram foarte activa si participam cu tot sufletul la emotiile tuturor...Sincer vorbind, acea etapa din viata mea cand eram cu tot sufletul acolo, a fost una dintre cele mai frumoase etape ale vietii mele. Asta nu inseamna ca nu o sa ma intorc acolo, stii cum e - o mare dragoste nu se poate uita niciodata- dar inca nu-mi permite nici timpul, desi pare paradoxal mai ales acum...Cu familia mea este totul foarte bine, Teea a crescut mare si este o minune plina de dragoste si dragalasenie, pe care le revarsa asupra tuturor din jurul ei si este de o intelepciune iesita din comun (nu este numai opinia mea)....
Te-asteptam cu bratele deschise!


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Slajke si Carmita baby, nu le-am mai vazut de mult timp..!Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Carmita e bine, si preumbla pisti tät
De Slakje shi mie mi-e dor.

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

quote:
Originally posted by Pegasis
luizax (ce-mi placeau postarile ei...)


Luizax mai circoteste pe la Mamici de martie-aprilie 2006, dar am dat-o si acolo disparuta, ca taaaare rar scrie I-o fi mai greu, de cind cu sarcina.


32+4


Alexandra
www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Calgary&mid=4771&cid=13012" target="_blank">album , alte poze , eco 18 sapt si eco 2D&3D 24 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubbles spune:

Hello fetelor,

Tot prin umbra de o vreme incoace -- am mai citit (de la serviciu), dar extrem de rar am mai scris.
Motivul principal ar fi faptul c-am limitat la minim timpul petrecut acasa in fata calculatorului, masura impusa de oboseala acumulata in decursul timpului.
Si e... bine

Teo , intre timp acumulez stiinta si sa vezi cand o sa mai revin cu cate vreo intrebare...

Aida, aici am , si-mi permit...
Mai ramane ciocolata, dar vine si ea...

tuturor si iertare pentru indeletnicirea mea principala (cititul).

O primavara minunata sa aveti!

Bianca

Mergi la inceput