Balantze [dez]echilibrate-18

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

LA MULTI ANI! dragelor,sa fiti fericite si iubite.

Eveline poti sa incerci cu micile bomboale,care au si ciocolata, de la firma M&M!!!sau altele,ce mai conteaza,efect sa aiba!

Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

La multi ani balantelor




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

LA MULTI ANI PT TOATE BALANTELE !FERICIRI SI SANATATE SI NUMAI IMPLINIRI!

RAALUCUTZA28+cuCELESTINA http://community.webshots.com./user/raalucutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Buna ziua....ce ziceti, vine primavara? Sau daca tinem datina si "servim" cele 40 de paharele macar o sa ni se para c-a venit??

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Cateva datini despre mucenici puteti citi in Formula As din ultimul numar;acolo spune ca:
-Daca este frig si inghetz AZI atunci va fi frig pana de Sf.Gheorghe! asa ca slabe sperante de Sosirea Primaverii.

Hai noroc la cele 40 de pahare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Buna ziua dragelor, ce mai faceti.
Sunt convinsa ca intamplarile nefericite ce au avut loc si vremea rea v-au tinut departe de forum sau de acest subiect.
Am intrat sa va salut si sa va spun ca ma gandesc la voi....

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Salut...ce mai faceti fetelor? N-aveti chef de postat?
Eu una sunt bine, sanatoasa si aproape ingropata sub nameti....noroc cu net-ul ce mai tin legatura cu lumea caci fizic e aproape imposibil...

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Fetelor,sarbatoresc azi venerabila greutate de 3440g a lui fiu-miu;pupe-l mami ,mai arata si el a pui de om,caci nascut la 28oo,tare plapand mai arata.Si cand o ajunge la 5 kile,apai fac bairam.In rest ,eu bine,hranesc cupilu si-l schim de cele murdare de n-shpe ori pe zi,iar in pauze mai dorm si stau pe net-in limita posibilitatilor,se-ntelege.Va pup si revin.Avem pozici noi cu bebe si bunicile si cu burticul personal de care m-am eliberat de...sambata se face o luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Delia21 sa-ti traiasca puiutul! Taaaare bine mai aratati, amandoi si bunicutele la fel (cochete foc)....sunteti o familie frumoasa!....sa ne chemi si pe noi la cheful de 5kg!

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Delia cat de frumosi sunteti cu toti,oare cand eu o sa fiu "babet" o sa arat la fel de bine?ca cele din pozele tale???

Mergi la inceput