Balantze [dez]echilibrate-18

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Diplodocus tu locuiesti in Zalau?
Cred ca am sa ajung si eu pe acolo in octombrie, noiembre. Este un oras frumos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

WUDY-da, stau in Zalau
E un oras mic totusi, nu foarte spectacular, caci face parte din orashele construite in epoca de aur pt harnicii muncitori din fabrici si uzine...Nu avem centru vechi, de exemplu...
Ei...de vizitat tot se mai gaseste cite ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Hop si eu proaspat intoarsa de la mare, unde apa si soarele m-au rasfatat la maxim; totul a fost super si nu chiar asa de aglomerat ca in plin sezon, ca sa trebuiasca sa ma trezesc la 7 pentru a prinde un loc pe plaja, mai la apa!!!!
Sotul meu a venit cu motorul ,eu cu ai mei parinti asa ca seara ne-am gasit timp si pentru plimbarile cu moto de la o statiune, la alta.
Poze am facut dar nu ma descurc sa le pun pe net.

Va doresc w-e placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Eu de venit tot trebuie sa vin, si daca am sa plec si cu amintiri placute cu atat mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Eu despre Zalau stiu doar de tuica! Deci tot are ceva traditie, chiar daca nu in centru vechi.

Wudy, daca vrei o amintire trebuie sa iei o sticla de tuica!

Cary, vrem poze!!!

Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Tuica sau palinca? Ce-o fi, mai conteaza...Cine sa o bea? Lasa ca mai vedem noi, important sa ajung acolo si va spun daca am avut ce face sau am murit de plictiseala in camera de Hotel.
Dar mai este pana departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

WUDY-pai dupa citeva pahare de palinca, o sa ti se para Zalaul mai frumos ca...Parisul
Oricum mai tinem legatura pina atunci si daca o sa ai timp liber, sigur o sa ne intilnim
SINZIANA-am uitat sa-ti spun ca am citit cum s-a nascut Marina si mi-a placut foarte mult stilul tau de a povesti. Ai o scumpete de fata, sa-ti traiasca
CARY-bine ai revenit! Ai reusit sa pui intre timp pozele pe net? Daca da, nu uita sa ni le arati si noua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Nu ma luati cu subtilitati de genul tuica sau palinca ca nu prea le am cu alcoolul. Doar sa dezinfecteze bine!
Altfel o mica crema de wisky nu refuz! Dar cred ca imi place mai mult crema decat wisky-ul din ea.

Diplodocus, imi propusesem sa scriu periodic despre fiica-mea. Dar dupa cum vezi mi-a luat un an jumate sa scriu despre nastere, probabil ca despre restul copilariei voi scrie cand s-o marita daca voi avea timp! (Si asta neaparat inainte sa am nepoti ca dupa aia adio timp liber ).

Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Buna dimineata fetelor, dragutelor,

Diplodocus, te anunt cand va fi sa fie ziua cu pricina, cu plecarea catre marele Zalau.
Sper sa fie cat de curand ca am de gand sa mor de gat cu cativa concetateni de-ai tai.
Hai nu te speria ca nu sunt furioasa decat pe cativa, nu generalizam. :)

Va pupic si sa aveti o saptamana execelenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lolly spune:

Fetele,

Mi-a trebuit ceva sa va gasesc... Ce cautati pe pagina 3? Inapoi pe prima pagina, va rog...

Astept sa citesc ce se mai intampla cu Zalaul... Continuarea, va rog...

Mergi la inceput