Balantze [dez]echilibrate-18

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lolly spune:

Multumesc si eu pentru primire.

Dar... eu inca mai astept sa fiu pe listutza.
Pupicei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Neata
Lolly, si eu astept sa apar pe listuta inca de vreo luna cred, daca nu mai mult, dar Liana inca nu a aparut pe aici sau nu a avut timp sa completeze listuta..prezenta ta aici e mai importanta decat listuta!

POZE
Cristina S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Bine ati venit Lolly si Jesia!

Eu mai rar pe aici, caci sunt mereu in criza de timp.
Va doresc un w-e placut tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

Cred ca Liana e plecata 1 luna de zile in concediu
Asa ca mai aveti de asteptat putzin, fetelor care vreti pe listutza
Se apropie zodia noastra Eu ma tot gindesc ce sa vreau cadou de ziua mea
Pupici la toate balantzele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lolly spune:


Eu mi-am facut "listuta" cu lucrurile pe care mi le doresc. Acum, depinde in mare parte de mine ca listuta sa se micsoreze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

Wowwww vine ziua mea..... misto, ia sa ma gandesc eu cam ce as vrea, vreau sa-mi faca mama salata de beof asa buna cum stie ea si in rest multe multe cadouri surpriza abia astept sa vad ce cadou imi ia iuby (sper sa-si aminteasca ca e ziua mea )

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Eu stiu deja ce vreau de ziua mea. O orhidee in ghiveci.
Am mai avut una acum vreun an, dar a murit (a smuls-o copilul unor prieteni). Dar imi era atat de drag de ea. Facea flori de doua ori pe an, superbe.

Nu vreau altceva, doar orhideea.
Jesia, mi-ai facut pofta cu salata de boeuf! Cred ca vreau si eu.

Bun, partea cu ziua mea am rezolvat-o, dar eu am o alta problema de rezolvat: ce ii iau fiica-mi care face 2 ani pe 3 octombrie. Si cum ii servez ziua ? Va mai amintiti ce va doreati balantelor la 2 ani !?







Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

quote:
Originally posted by sanziana72
Jesia, mi-ai facut pofta cu salata de boeuf! Cred ca vreau si eu.

Bun, partea cu ziua mea am rezolvat-o, dar eu am o alta problema de rezolvat: ce ii iau fiica-mi care face 2 ani pe 3 octombrie. Si cum ii servez ziua ? Va mai amintiti ce va doreati balantelor la 2 ani !?



Si eu abia astept sa faca mama salata de beof ...la multi ani pt fetita ta sa fie sanatoasa si norocoasa ...iar in ceea ce priveste cadoul cred ca vroiam fffff multa ciocolata pe la vreo 2 ani.

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Ei dragelor care visati la cadouri, tin sa va anunt ca eu DEJA am primit niste cadouri in avans pentru ziua mea, din partea colegilor de la birou un set de argint cu perle (cercei, inel si pandantiv), iar scumpul meu sot mi-a luat o motocicleta rosie, exact model ca a lui!!!!!ce poate fi mai minunat!, sper sa mai vina cadouri, iar acest lucru vi-l doresc si voua, pana atunci va mai doresc:
W-E placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

CARY-pai tu mai ai 2 luni pina la ziua ta...Nu crezi ca exagerezi cu motocicleta?De ziua ta ce o sa primesti, oare?Sa ne spui si noua, neaparat, sa te putem invidia
SINZIANA- ce dorintza frumoasa ai tu pt ziua ta...Si eu ador orhideele, poate din cauza ca in zodiacul floral sint una dintre ele...Si tu?
Pt Marina poti sa aduci pe cineva care sa picteze toti copii pe fata...sigur o sa se distreze
Eu nu mai tin minte ce-mi doream la 2 ani
JESIA-pai daca nu-si aminteste iubi ca e ziua ta, spune-ne noua ca
LOLLY-pai pina la ziua ta, de ce sa se micsoreze lista cu cadouri? Eventual o sa se mareasca

Sa nu rideti de mine, dar eu de ziua mea vreau sa primesc o masina de cusut electrica...Mi s-a pus pata de vreo citeva luni pe ea si cred ca acum e momentul(sper doar sa o folosesc mai mult decit bicicleta de camera, pe care se cam asterne praful...)

Mergi la inceput