Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (153)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Adina..gind la gind....Luca are ..avea 85 cm in decembrie...Ma duc sa ma uit pe net...sint pe aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

olivia, patutul nu este prea mare daca zici ca-i 73*104, este bun pentru acum da` la anu` nu mai ai ce face cu el, nu cred ca merita investitia. noi luam scutece marca Pampers, acum am Active baby, am scris asa ca nu ne intelegem vaz la marca... la 4+ dimineata este plin oki si-ti ia nasu`, 5 este numai bun... de gasit, gasesti peste tot, ieftineala unde spuse roxana.
nu mai stiu ce vroiam sa zic... revin dupa ce ma culeg

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Carmen asa este ...nu ne intelegeam..aici se numesc diapere..si sint multeee firme producatoare....Gata m-ati convins trebuie patut normal...acum ramine sa aleg varianta cea mai ieftina...Am dat cautare pe net..si am vazut numai de la 100$ in sus si fara saltea
Editez..ca sa va intreb ce dimensiuni trebuie sa aiba patutul pentru care a gasi o saltea sa nu fie mare problema...Prietenul nostru din C-ta are firma de mobilier la comanda si l-am intrebat cit ma costa un patut...dar nu am situ ce dimensiuni sa fie...ma ajutati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gongutza spune:

Oliv patuturile din lemn ce sunt pe net sunt cam scumpute de la 100usd in sus...dar sunt convinsa ca gasesti(am vazut eu undeva da zau nu mai stiu unde) patut f frumos,cu sertar sub el,care poate fi transformat in pat la vreo 3 milioane.Roag-o pe soacra sa se uite la magazinele de mobila,imposibil sa nu gaseasca.
Dna pasaruika tot de marca Pampers vb si noi,doar ca eu asa ma exprim,tre sa cumparam pampersi chiar daca nu iau aceasta marca(chilotsi iau de la Libero),dar la pampersi normali iau Pampers active baby.
Da Oliv,la menopauzao fi posibil?Mai lipseste sa va spun ca am bufeuri,hehehe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

olivia, http://www.metro.ro/mails/551/mail.pdf zi-mi daca vezi ceva

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

cine mai face bebei? Liliana? Tzzz mare curaj

Sanatosi voiosi cu totii?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

gonguto, cu tine ma potriveam la pampersi nu si cu olivia
olivia, sotul meu zice referitor la dimensiuni ca 800*1500 (mm), acu` trebuie vazut si saltele ca ele sunt standard, banuiesc ca tu vrei relaxa...
marina, incurajeaza natalitatea

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

bey, da` unde v-a disparut maimuta aia mov?

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Eu vreau saltea ca a lui Roxi..era relaxa? Aoleu parca am plecat de-o viata...nu mai sint la curent cu nika! Am vazut oferta...Asta intrebam si io....ce dimensiuni standard au saltele pentru copii??
Maimuta mov????
Marina mai traiesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

olivia, ca sa nu mai vorbesc pe dinafara, miine incerc sa aflu dimensiunile astea si ti le zic... nu maimuta era aia care aparea la moderatori? in fine, eu de aia intrebam...
editez ca sa-ti zic ca salteaua lui roxana era relaxa
Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput