Varsatorii la apel! (4)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Mie imi place foarte mult sa calatoresc si imi place sa ma aventurez, de ex. un safari in desert cu quadul.Urmatorul safari mi-l planuiesc in Kenia, musai..

Anca,Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05

"Happyness is the key to your heart"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Ma agaseaza regulile tampite care ingradesc,oamenii inkistati,obtuzi,sunt cam naiva in rel. cu ceilalti:ii cred pe toti oameni de omenie si o mai iau peste bot dar tot nu ma invat minte.Prefer sa ma insel uneori decat sa traiesc suspicionand pe cei din preajma mea.Am momente de oboseala,lehamite totala cand abia ma suport pe mine.Dar asta se intampla cu toti,indiferent de zodie.Ma satur sa tot masor,calculez,asa ca ma mai arunc cu capul inainte si ma bazez si pe intuitie.Tare-mi place sa-mi decorez casa si ma bucura orice rahatzel pe care-l cumpar si care se potriveste intr-un loc oarecare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

Buna fetele,

Pot sa ma inscriu si eu in club?

Sunt o varsatoare nascuta pe 17 februarie 1977, am un baietel rac, nascut pe 26 iunie 2006 si un sot taur, nascut pe 4 mai 1976.

Pupici multi,

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=460bbbdd576a4f5b884f59&source=category&category_id=all" target="_blank">Filmulete


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Buna ,fetelor ma primiti si pe mine? -3 februarie.
De cand ma tot uit dupa o listuta cu varsatori si in sfarsit v-am gasi.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

ramyteo, si eu am cautat si nu gaseam si am deschis eu un subiect nou, dar m-a trimis aici altcineva. Vad ca aici nu s-a mai scris de mult, din august. Daca vrei, putem sa incepem capitol nou aici:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113005 , sa vedem ce iese.

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=460bbbdd576a4f5b884f59&source=category&category_id=all" target="_blank">Filmulete


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kopanel spune:

Ne iscriem si noi : Raluca(30 ianuarie 1979) si Ionut (31 ianuarie 1981 ), sot si sotie , vrem bb, David a murit la 12 ore dupa nastere acum doi ani , se nascuse perfect sanatos, dar a avut ghinionul sa fie scapat, lovit , a facut hemoragie cerebrala si a murit, iar anul trecut am mai pierdut o sarcina la 13 saptamani.Va pup.

Kopanel

Mergi la inceput