Impreuna, Timisoara (36)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

LA MULTI ANI....IONELA!



Un gand frumos, o urare din suflet, pentru o fiinta deosebita ca tine!
Sa fii sanatoasa, fericita si implinita alaturi de sotul tau , de Rares si in curand de bb2...poate o fetitza!

Silvana, ce cura ai inceput?
Gabi, si eu sunt cu susul in jos, sefa e nervoasa de dimineata, am intrat la 8 in birou, nici nu m-am dezbracat ca deja vroia o situatie...asa ca pana acum nici cafeaua nu am baut-o...

O zi buna...ne mai auzim!


DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

LA MULTI ANI, IONELA!



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Doris, incerc sa tin Monty. Ieri seara am facut o oala de ciorba de varza, iar azi dimineata am venit cu sufertasu' la lucru. As mai avea de dat jos vreo 9 kile sa ajung la 59. Spor la munca!

Haidi pa
Silvana si Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Salutare!!!!

Merci mult de urari fetele,la fel va doresc si eu,multe impliniri,sanatate si fericire!!!

Doris: felicitari pt reusita printesei.

Ce sa va zic...sa confiramat ca bb 2 este pe drum deja,am fost si am vazut samburelu.Se pare ca peste 2 zile face 6 saptamani.Deocamdata ma simt bine...doar mici nazuri la mancare si mirosuri puternice dar nu e nimik grav,sper sa treaca repede.

KATIK scuze din suflet ca nu ti-am raspuns la ultimul PM....m-am luat cu treaba si am uitat dupa aceea.Uite promit sa stau mai mult pe aici si mai vb.

Pupici la toate...fug sa fac papa bun......sa-mi surprind sotioru.(cica gatesc mai bine decand am burtik....oare chiar asa sa fie?)



Roxi 5+ si Rares 9. april.2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

RoxiLa multi ani!...ti-am urat pe ms dar iti urez si aici ca sa afle toata lumea ca-mi esti draga...si cred ca-mi e dor si de prietena mea nascuta in aceeasi zi cu tine dar care e in Suedia acum "nefericita"!

doris imi place cum m-ai tuns...m-ai facut si mai frumoasa decat m-a facut mama

gabicunosc senzatia prin care treci...nu stiu care-s motivele, dar incearca sa gandesti pozitiv, sa emani energie pozitiva, sa te gandesti numai la faptul ca esti binecuvantata cu doua "flori"...si nu lasa fortele rele sa te copleseasca..ca alea-s de la !

Silvanaspor la slabit..da io cred ca ai cantarul defect

angy11 gagica misto ce esti...adevar graita-i despre statul acasa dupa nasteri.


ValiLa multi ani!...cu intarziere...ai grija de comoara din burtica

ana_partype unde umblii? sper ca esti ok!

katikcum te mai simti?Kristinuta e ok?

diana71..asa ocupata te tine prichindelul?

alexa

...si la toate celelalte...

POZE
mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

LA MULTI ANI IONELA SI FELICITARI PENTRU BB2!!!Iti doresc o viata fericita si implinita alaturi de cei dragi tie.

Fetelor , s-a facut o statistica de catre englezi cica ieri a fost cea mai deprimanta zi pt toata lumea, poate asa se explica si caderea mea in butoi , din care inca nu mi-am revenit, dar imi revin eu .

Gabi multumesc pt. gandurile bune.

Alina e simplu: am vazut la biserica afisul cu concertul iar la concertul pt percutie si orchestra era trecut solist D.R . Asa ca....am zis si eu...si n-am gresit.

Silvana succes la regimul cu varza..e bun dar nu e cam putin..mai mananca si tu niste fructe si lactate...ai grija de tine totusi..

Spor la lucru tuturor

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!

LA MULTI ANI IONELA! multa sanatate, fericire alaturi de ai tai si...felicitari pentru bb2. ma bucur ca e bine si ca tu te simti bine.pupik pe burtik!

irina, sigur n-au gresit englezii cu statistica lor. asa zile ca ultimele trei n-am avut de cind ma stiu. am dat vina pe hormoni. balerinutei!

mihi, multam de intrebare! cind m-am bucurat si eu ca mi-au trecut greturile, hop, s-au intors cu forte proaspete. plus ca sunt f. racita si nu pot sa iau mare lucru, ametesc f. tare, de mi-e frica sa ma ridic de pe scaun...krisztina e mai bine acum, mai tuseste un pic, in rest e ok. la cresa inca nu mergem, mai vreo saptamina.

silvana, spor la treaba! dar zeama aia de varza nu e cam...zeama?????

gabi, iesi si tu din butoi ca nu prea-i bine acolo!

na, va pup pe toate, incerc sa intru mai tirziu daca merge netu', ca pe seara parca oboseste si el, ca nici nu mai misca




http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Da Katik, ies din butoi ca ne scoatem una pe alta Ne luam de mana si hop!

V-am sis eu ca astrologic vorbind sunt niste vremuri de

Dar in februarie deja va fi cu mult mai bine Astept cu nerabdare.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Buna dimineata!

Brrrr, ce ger afara! Mi-a inghetat respiratia.

Nemtii mei mi-au trimis documente cu galeata, asa ca am ajuns mai repede la job azi. Si asa nu am nici un chef de o zi lunga de lucru ...

Irina, am sunat la Valkay si mai au locuri, asa ca o inscriu si eu pe Eva la baletine.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ceau fetele,

Katik si Irina, incerc sa tin Monty-varza, nu in sensul ca l-am facut pe Monty varza, dar incerc sa fac o combinatie fara sa amestec alimentele "rele". Micul dejun e standard iaurt cu o chifla multicereale, la pranz ciorba de varza la termos si cand ajung acasa ce se gaseste prin oale sau frigider. Intre mese daca ma ia foamea, pap fructe si multa apa cu lamaie.
Asa, asa, cuscra Gabi, da fata la balet sa faca picioru' frumos ca si io il invat de ginere-tu sa faca curat si sa ma "ajute" (a se citi incurce) la bucatarie.

Va pup si mai vorbim
Silvana si Paul

Mergi la inceput