Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Anto, l-am vandut ca era din ala de lemn si nu prea imi era la indemana. Avem unul pliant care e super ok. Il luam cu noi pe unde umblam.
TCM este o firma care face si imbracaminte de bebe, mai multe eu nu stiu sa iti spun ca in Cluj nu exista.

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Maddy doctora este de la Grigore Alexandrescu, nu stiu daca vine in mod normal, dar cumnata mea e medic si a vorbit cu ea.

Nicole&Ioana Alexandra

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pharmacris2002 spune:

Ioana-Multumesc de raspuns.Si la mine ii curge doar un ochi , mai mult lacrimeaza dar dimineata are o secretie galbuie in unghiul intern al ochiului.Ar trebui sa-i recoltez din ochi secretie si sa o duc la analiza dar ei vror sa ma duc cu fetita sa-i recolteze ei la medicover.Picaturile pe care ti le-a dat contin antibiotice 2in combinatie neomicina si cloramfenicol.

As dori si eu parola de la adresa comuna si explicatii cum intru pe ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pharmacris2002 spune:

Mai este cineva care da Ferrum Haussman la copil?Daca da in ce cantitate si cum il suporta bebe?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Jadi, din 1 ianuarie 2006 mai plateste firma cei 403.000 ROL pentru asig de sanatate pentru cele care sunt in CIC?

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Noroc ca m-am uitat prin pozele lui Nicole, ca altfel nu stiam ca scaunul meu de masa se poate pune si la o pozitie mai joasa.
Chiar se poate asa?
Maine am sa incerc.

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Pharma 2002

Eu am sa-i dau Fier Hausmann dupa ce trmin cu calciul care il dau de azi timp de 10 zile si dupa aceea dam fierul, asa a zis Dr.
Se da inainte de masa dizolvat in lapte de mama 2/3 pic/zi. Asta la mine. bebele are 6.800 si face 3 luni in 7 febr.


Hildi

http://community.webshots.com/user/hildegard122

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Codruta scaunelul are trei pozitii. Si eu m-am prins mai tarziu! Acum e bine ca pot sa stau pe fotoliu si sa-i dau sa pape, inainte ii dadeam din picioare. Tehnologia asta...

Nicole&Ioana Alexandra

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Nicole, am descoperit si eu acuma. Dar care e a 3-a pozitie?

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pharmacris2002 spune:

Irina-Multumesc foarte mult.

Mergi la inceput