Pia ( cerere de detalii)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

ileana, pai daca niculescu a vazut ca ai uter bicorn..nu a incercat sa-l "repare"???

Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Nu a vazut. Am incercat sa intru la el si nu am reusit. Am sunat cand avea program si am vorbit la telefon.( i-am citit un roman la telefon). Eu sunt din Brasov.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Ileana cred ca Andrruzza a inteles ca Niculescu te-a operat, sau poate ma insel eu.
Te-a operat un dr.din Brasov nu?

Scuze daca am inteles eu gresit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Da, m-a operat un dr. din Brasov. Daca eram suficient de desteapta sa aflu de atunci de Niculescu sau macar de laparo...nu ma operam clasic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Asta este viata Ileana, noi avem incredere in medici, dar uite ca nu toti sunt f.buni. Lasa ca tot raul va fi spre bine zic eu, ai sa reusesti cu siguranta in toamna sa ai un bebic, nu trebuie sa-ti mai reprosezi nimic, tu nu ai nici o vina.

Va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut si vorbim marti, Luni ma duc la eco si incep injectiile..tine-mi pumnii ca totul sa fie bine la eco.

Va pup
Pia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Ai facut prima injectie de oprire a fluxului menstrual nu?
Ce incepe sa monitorizeze cu Eco asta de luni?

Sa dea Domnul sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:


Da Ileana am facut-o, dar mie mi-a venit ciclu acum 3 zile(azi vad ca s-a oprit), am sunat dr.si mi-a spus ca este f.bine ca mi-a venit. M-am speriat acum, ca data trecuta nu mi-a venit si am facut un chist urat. Vad ca organismul meu acum reactioneaaza difert fata de acum 6 luni.
Cu eco de luni vrea sa vada ca totul este in ordine (ovare curate, cat este edometrul) si ce-or mai vedea ei pe acolo, ca ei stiu.
O sa vad luni care este situatia, sper din tot sufletul sa fie bine, desi slava domnului n-am nici o durere nimic.
te pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Draga Pia,
Poate prind si eu pana la urma "insamantarile de primavara" si sa vezi atunci ce festival facem amandoua... Spargem "concurenta" Medsana vs. Giulesti si facem o coalitie de numa!!!
Eu de la prima injectie am inceput sa plutesc de fericire, de ziceai ca mi-au bagat in serul ala si ceva halucinogen...
Sa-ti fie cu maxim folos tratamentul!!!
Te pup, k.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,

Ai venit de la eco Pia? Este bine ? Totul Ok?
Sper ca decurge totul normal...
Asteptam povestea pe larg....

Ce concurenta gagici...nici o concurenta...loc pe piata este...uite eu reprezint cererea...

Stiti ca sunt unii tarani care sunt mai lenesi, ies mai tarziu la arat si semanat...asa par eu a fi, dar tot vreau sa am recolta asa ca prelungim primavara pana in vara...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Buna fetelor,

Karula sa dea Domnul sa prinzi insamantarile de primavara, dar trebui sa stai linistita la cat ai produs.hehehe...sincer ma bucur mult pentru tine si deabia astept marea petrecere .


Ileana, am venit, totul a fost ok, am avut niste emotii de imi tremurau picioarele pe "capra", am inceput acum tabacirea fundului, 4 fiole de Menogon/injectie....martea viitoare din nou la ecografie.
Parca v-am spus ca eu data trecuta dupa injectia cu Decapeptyl am facut un chist si n-am avut menstra, Niculescu acum mi-a spus ca este f.bine ca mi-a venit ciclu ceea ce inseamna ca o sa produc mai multi foliculii acum.
Va pup Pia

Mergi la inceput