Pia ( cerere de detalii)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Pia,ti-am spus eu ca o sa fie bine!Ai deja 11 si poate pana la extractie ai 15!Bafta multa!Mai ai putin si gata!o sa avem o viitoare mamica printre noi!

Te pup,

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Va suparati daca am facut un subiect nou:FIV 1 ca sa urmeze si 2 si etc?Poate ca noi ne oprim prin octombrie cu scrisul...eu fiind ultima aspiranta la FIV.Avem o vara intreaga de scrieri!

Va pup,

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Scriu repede, ca sunt la serviciu:
Pia, n-am dat nici un ban in plus!!! Platesc si asa prea mult, este clinica privata, asa ca nu dau nimic! Poate la sfarsit, daca totul e bine...
Gabi, ti-am luat tot, si pastile si BU. Maine le pun la posta. Iti scriu mail pe seara.
Ileana, acu' am inteles mailul tau...
k.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Ileana pt.linistea mea vreau sa-i dau, ca dupa tot de el o sa am nevoie, el o sa ma urmareasca toata sarcina si cu el o sa si nasc, asa ca....

Da imi iau 2 saptamani de concediu, o sa vb.joi sa va spun cum a fost si pe urma duminica dupa embriotransfer. O sa stau acasa si o sa intru dupa amiaza si va tin la curent.

Gabi, multumesc mult dar sunt doar 6, dar sper sa fie totul ok., Doamne ajuta.
Sa-ti traiasca Simonica si sa te bucuri de ea, hai ca maine poimaine te aud ca ai ajuns la FIV, zilele trec una doua.

Va pupicesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Pia,eu i-am dat ceva la al doilea FIV pt ca la primul nu stiam ca se practica asa ceva .Chiar daca era clinica particulara...ne e a lui.Si chiar inainte de FIV tot ii ducem cate ceva ca sa-si dea mai bine interesul.Daca nu era un dr bun eu nu duceam sarcina la capat pt ca dureri de burta si spate am avut de la inceput.

Te pup,

Gabi.

PS:Haide treceti pe FIV 1!Doar tot asta discutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela19 spune:

quote:
Originally posted by Pia

Da Karula cam 2 saptamani fac injectii..4 fiole de Menogon intr-o injectie, depinde de fiecare caz in parte cat timp face tratament. Inca nu s-a stabilit data recoltarii.
Da la Giulesti se fac loturi de mai multe paciente, depinde de fiecare cum raspunde la tratament. De ex. data trecuta am fost 4.

Am inteles ca tu ai facut stimulari cu Depherelin si Puregon.
Eu am facut Depherelin de 3,75 o singura injectie si restul Menogon.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicas spune:

Buna fetelor ,

Stie cineva cat costa toata procedura de FIV la MEDSANA si cat la Giulesti ?

Va multumesc si va pup Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Vezi ca suntem pe FIV de toamna...Pia are Fiv-URI LA gIULEST, kARULA SI Gabi la Medsana..

Mergi la inceput