Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Anca, si fata mea isi freaca capul, parca e girofar cind o pun in patut; da din miini, din picioare si din cap.

Nici eu nu stiu cind a fost ziua x; in prima luna de incercari am respectat ce zicea lumea la Aspirante cu la 2 zile, fara succes, asa ca in luna urmatoare am decis eu sa de 2 ori pe zi, toata luna, si a mers.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Anca si Vlad isi intoarce capul de pe stanga pe dreapta de ma innebuneste ca face asa pana se trezeste singur...

Ioana esti tare .

Nadina nu trimiti pe mail-ul comun schema ta de diversificare? Te rog, ca vad ca sunt multe fete interesate. Mai furam si noi cate o idee .

Si inca o rugaminte. Fetele care ati dus bbii la inot, scufundari (scuze nu mai stiu exact cine zicea) dati-mi si mie un PM cu detalii va rog, ca l-as duce si eu pe Vladut. Multumesc .

Irina si Vladut (26.08.2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Da, ar fi foarte dragut din partea celor care au testat scheme de diversificare, sa le trimita pe mail-ul comun, sa ne inspiram si noi, care urmam la diversificare. Multumesc!

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Buna ziua la mamici si bebici! Va mai scriem si noi cite ceva despre noi, suntem foarte bine, mincam super bine, dormim tot foarte bine si nu avem deloc probleme de nici un fel. Suntem bucurosi caci azi a primit bunica (mama mea) viza pe un an de la ambasada Olandei si va veni la noi saptamina asta asa ca cel mai probabil de saptamina viitoare voi reincepe servicul (numai 4 zile pe saptamina).Pe de o parte ma bucur mult ca a reusit mama sa ia viza (a durat cam o luna pina a obtinut-o ca deh e pe un an!) dar pe de alta parte, desi serviciul care il fac e tare placut, gindul ca nu voi mai fi cu Albertutu' in fiecrare minut ma face sa fiu putin cam trista.....
Ioana eu am combina frigorifica in mobila de bucatarie marca Zanussi si e super buna, in bucatarie am cam tot incastrabil, mi se pare mai practic si arata si tare bine dupa parerea mea.
Va salutam cu drag din ,
Dana Luci a si Alberto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

salutare
acum ne-am vazut si noi pe prima pagina la rubrica "zambind".ce fericire!daca ne vedeti suntem cu totii pe ecranul calc(bunici,matusi)
cui tr.sa-i multumesc??
fetelor copii vostrii se mai trezesc noaptea sa manance?ege se trezeste 1-2 ori pe noapte.ea nu are inca un program.mananca la cerere.cred ca are vreo 5 mese/zi

voi scoateti bb afara cand sunt sub 0 grade?

hai ca ies.ma duc la cumparaturi
pa

ege

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Ziua X la noi a fost 12 decembrie 2004..am facut in functie de ciclul meu..o data si bine .

Nici eu nu stiam ca Jadi a facut inseminare..stiam de cerclaj ...dar de inseminare nu..

Marlena & mysweetest Alexandru *3 septembrie 2005*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Catalogul primit pe adresa comuna: IMBRACAMINTE COPII THAILANDA, din el se pot comanda hainute?
Am pus poze in albumul nostru 5 luni.Dar va arat aici cum am papat suculetul: http://pg.photos.yahoo.com/ph/cpgrigoras/detail?.dir=a8d6&.dnm=ae04re2.jpg&.src=ph

Cand ii puneti in scaun, nu se trag de masuta? Petra vrea sa o bage in gurita.

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Mai, inseamna ca nu toate mesajele ajung la Galati. (glumesc, nu va suparati, galatencelor)

dana lucia, mersic. Stiu ca arata bine aparatura incastrata, vroiam sa vad daca aveti probleme cu ea, si se pare ca nu. In romanica n-am vazut zanussi inc., dar o sa intreb. Cred ca sint mai rezonabili la pret.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Aha, Ioana deci recunosti ca ati pus un filtru pentru Galati sa nu citim noi tot :) (o fi pentru soacre? ) hehehehe.

Codruta ai scris la poza aia "ce bun e sucul de morcov", cred ca asta e parerea ta ca Petra nu prea pare de acord cu tine .... dupa fata ei :).

Alina si bb Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Ioana papa si 150 ml suc.

Nicole&Ioana Alexandra

poze

Mergi la inceput