tauroaice pline de viata (9)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna dimineata, week-end placut va doresc! Si, desigur, sunteti invitate de onoare pe prima pagina

5+
I wish I were an angel...

Poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Mai aveti un loc si pentru mine ?
Sunt nascuta pe 19 mai 1972 si ca sa fie "amestecul "si mai tare ,in afara faptului ca sunt taur ,mai sunt si ploiesteanca dar cu acte in regula de 16 ani in Bucuresti -Titan .
Am doi nazdravani ,un baiat de 6 ani si 1/2 care la toamna merge la scoala si o fetita de 7 luni, Ana .
La capitolul poze sunt foarte circumspecta si deocamdata nu prea ma laud decat din spuse cu puii mei .

Gabibarta ai niste copii superbi si te invidiez si pentru zapada aia din poze .In Bucuresti nu vrea sa vina !

Anangel_lexi sa fie intr-un ceas bun si odineste-te acum cat mai poti ca ai timp destul pentru griji ,crede-ma !

Iusti

Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Stinu, multumesc
Bine ai venit printre tauri ! Sa-ti traiasca piticii!!!

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze iarna 2005/2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Stinu, bine ai venit!!



.. s-au terminat si sedintele, s-o luam si inspre casa ..

Ruxandra & Matei (4 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Multumesc pentru primirea calduroasa .
Iusti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Bine ai venit printre noi! Pupici tutror tauritelor

5+
I wish I were an angel...

Poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

tauritelor.o dumineca placuta va doresc.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Nu stiu la voi cum e duminica dar la mine o petrec mai mult prin bucatarie ,profit ca am "bona "gratis ,adica pe tati care e super adevarat.Fac mancare ,prajituri ca in timpul saptamanii sunt contra cronometru .
Dupa amiaza am si eu timp de mine Slava Domnului !
Si Vladut m-a stresat toata ziua ca el a auzit la meteo ca azi o sa ninga si de ce nu ninge ?
Asa ca .....maine e luni ,back to business!
Iusti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

iustina - bun venit! te-am trecut pe lista! de acum esti in "vizorul" nostru1 nu mai poti sa scapi!
pupici si sanatate puiutilor!
azi am fost cu stef la patinoar la unirea. stiam ca e cam mic pt asa ceva, dar am zic ca nu strica sa incercam..si am incercat! tot patinoarul s-a uitat la noi si ne-a admirat eforturile. bineinteles ca nu a reusit sa se tina, il ducea tati...mai mult pe sus! dar important e ca i-a placut..asa ca la anul, sper ca vom avea mai multe succese!
pupici si o saptamana buna tuturor!

cgaby (mama lui stefan nazdravan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Am vrut si noi sa venim tot acolo la unirea dar cand am vazut ce frig e am renuntat.
ma zapacise al meu pitic ca vine Hugo(urmareste in fiecare week jocul asta pe prima-tv) si aseara au anuntat ca vor fi acolo la ora 11.ramane pe sapt viitoare poate e mai cald un pic.

andreeat

Mergi la inceput