Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nord spune:

eu votez pentru florina mihalache - cfr2.
am nascut cu ea in noiembrie 2004 si am numai cuvinte de lauda.
iar spitalul este ultramodern, personalul amabil si dezinteresat iar la neonatologie doctoritele sunt ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eve44 spune:

Numai cuvinte de lauda ptr doctorita Marilena Grama de la Cantacuzino.
Un om deosebit.
Toata stima si respectul ptr ea.
Eve

"Cu penele altuia te poti impodobi ,dar nu poti zbura."L Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magghyc spune:

O bila foarte neagra pentru doctor Magdalena Dorobantu,clinica Medicover Grozovici care mi-a facut o impresie extrem de proasta. Mi s-a parut rece ca atitudine,si, desi eu am fost la ea pt a discuta despre rezultatul unor analize, ea a tinut sa imi faca si control "pe burta" (ceea ce nu ar fi o problema) - doar ca acest control a fost extrem de dureros, si nu exagerez cand folosesc cuvantul 'extrem' ...Chiar nu inteleg, daca o pacienta se face alba la fata de durere, chiar e necesar sa se apese in continuare burta? Si asta intr-o sarcina cu risc de nastere prematura? Si ca sa va dau exemplu de dezinteres, m-a intrebat ce tratament am urmat, i-am povestit ca din cauza problemelor medicale am fost foarte mult timp internata in spital si ca sunt de la inceputul sarcinii in concediu medical cu indicatie de repaos la pat, ca 1o secunde mai tarziu, vazand cat am luat in greutate sa remarce ca "am luat o gramada de kilograme, de ce nu am facut miscare?Nu am comentat (atunci) pt ca nu stiu ce poti sa ii spui unui doctor care iti pune intrebari, noteaza ce spui din automatism (noroc cu birocratia asta care ne obliga sa completam fise) si totusi mintea lui e ...undeva departe !
In fine, nu v-am scris sa fac reclamatii, dar sunt dezamagita si socata de experienta. Am intrat pe forumul desprecopii cand am ajuns acasa si am observat ca din 4 pareri despre dumneaei,doamna Magdalena Dorobantu are 3 bile negre. Cu parere de rau, ii mai adaug si eu una! Deocamdata ma rog ca singurul efect neplacut al controlului sa fie durerea si ..nervii sotului!
Magg cu bb Nichita 32 de s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca2207 spune:

Si-a facut cineva interventie in ambulator la Medicover?
Eu ar trebui sa fac asa ceva pentru scoaterea unui polip endocervical (as prefera cu laser, dar nu stiu daca la ei se poate) si m-ar interesa tariful, pentru ca din cate stiu eu interventiile nu sint acoperite de abaonament.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aiko-mar spune:

O recomand cu toata caldura pe doamna doctor Eugenia Taurescu din Timisoara. In 2004 am suferit o interventie chirurgicala foarte grea, iar dansa a dat dovada unui adevarat OM si a unui profesionist desavarsit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubamara spune:

Am nascut in Municipal cu dr. Mihai Dumitrascu. Numai cuvinte de apreciere am fata de el. Este un bun profesionist si am avut mare incredere in el, mai ales ca-mi linistea toate temerile pe care le aveam in legatura cu sarcina. Ma gandesc sa am un al doilea copil si tot la el ma voi duce sa ma asiste. Ii multumesc inca o data pe aceasta cale.

Raluca si bb Maria (07.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula spune:

Am doi copii frumosi si sanatosi. Medicul Parvu Ioan este "responsabilul".
Datorita recomandarilor si profesionalismului dumnealui am avut doua sarcini normale fara mari probleme.
Este intai de toate om.
Am nascut normal si la prima si la a doua sarcina. Nasteri usoare si rapide: 1 ora la prima, 1 ora si juma' la a doua.

Il recomand cu caldura si cu incredere oricui are nevoie de un medic adevarat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July25 spune:

quote:
Originally posted by Paula

Am doi copii frumosi si sanatosi. Medicul Parvu Ioan este "responsabilul".
Datorita recomandarilor si profesionalismului dumnealui am avut doua sarcini normale fara mari probleme.
Este intai de toate om.
Am nascut normal si la prima si la a doua sarcina. Nasteri usoare si rapide: 1 ora la prima, 1 ora si juma' la a doua.

Il recomand cu caldura si cu incredere oricui are nevoie de un medic adevarat.

Paula,
Mama Andrei si a Calinei




Dear Paula la ce spital poate fi gasit acest medic ?

July25,cu bb Maria in burtica si Andrei (30.11.1996)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July25 spune:



Tuturor de pe DC le urez sarbatori fericite, multa sanatate,liniste si clipe minunate petrecute alaturi de cei dragi.

July25,cu Maria in burtica si Andrei (30.11.1996)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina74 spune:

Nu am vazut la Timisoara nimic despre dr BUDAU GHE.care practica la spitalul Bega.Lui ii datorz viata lui Alexandru care are acum 1an si 5 luni.Din prima luna am avut amenintare de avort si el s-a nimerit de garda cand m-am dus la urgente.De atunci pana cand am nascut sarcina mea a stat sub semnul intrebarii dar mi-a fost alaturi am crezut in el si m-a ajutat enorm si am reusit.Afost greu dar acum puiul meu e minunea lumii.Dr.este si un f bun ecografist la 4 luni noi am stiut ca vom avea baiat,si este un perfectionist.Ma rog sa aiba sanatate sa poata ajuta cat mai multe mamici.

Mergi la inceput