Sociologie-psihologie-"SPIRU HARET"

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

A! N-am zis la ce anume mai am examene... mai sunt asa:
Restante : Informatica-3.06, Neuropsih.-3.06 si Sociologie Generala-10.06
Examene sem II : Statistica-27.05, Ist.Psih-3.06, Soc. Gen.-10.06, Demografie-17.06 si Psih. Ed.-24.06
Si uite ca acum mi-am dat seama ca n-am manual la Demografie... eh, mai e pana atunci!
Va pup!
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

Miha ai manual de istoria psihologiei

iri

http://pg.photos.yahoo.com/ph/iri_sori/album?src=ph&.dir=/86bcre2&.tok=








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

[quote]Originally posted by iri_sori

Miha ai manual de istoria psihologiei

iri

Da Iri, mi-am luat de la facultate, si-am luat si Statistica(cu ocazia asta am terminat si grila) si am mai luat si manualul de Psih. Ed., n-am pt Demografie nimic... da' ce sa fac, o sa mai dau o fuga in timpul saptamanii pt ca sambata n-am vazut sa fie deschis... sau poate da Dzeu si e deschis cand merg la ex
Miha







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Miha, daca ai nevoie de grile la vreuna din materii, da un semn si ti le trimit! Cel putin la cele din sem.I si la cateva din sem.II. Eu as avea nevoie la Istoria psihologiei, am ceva nelamuriri.

Multumesc pentru adresa, mi-e de mare folos, mai ales ca mi-ai explicat pe indelete cum se ajunge !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

Alma cam aceeasi materie of (avem nevoie)

iri

http://pg.photos.yahoo.com/ph/iri_sori/album?src=ph&.dir=/86bcre2&.tok=








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Alma, multumesc mult dar am toate grilele pt sem I, am o colega draguta care s-a oferit sa mi le dea si am scapat de-o munca in plus, grila la Ist Psih n-o am dar o fac saptamana viitoare ca am ex pe 3.06, asa ca imediat ce-am facut-o o trimit sa ne confruntam raspunsurile. Eu de obicei dupa examen nu fac nimic duminica, dar luni negresit m-apuc de grila pt Ist Psih si cel tarziu marti e gata, daca nu e prea grea o termin luni,stau toata ziua pana e gata.
S-aveti o noapte linistita si o dimineata minunata!
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

'Neata!!!
Toata lumea voioasa azi?
Eu dap!
Pupici
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Oooo s-a marit gasca...bine ai venit printre noi miha, felicitari pt. bebelin, sa-ti traiasca, si succes la examenele!
Vad ca esti tot din Bucuresti, mergem la aceiasi facultate;
poate reusim sa ne cunoastem.
Succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Merci Lili
Tu la ce grupa esti? Eu la 19, sambata merg pe la ora 2 ca vreau sa ma intalnesc cu o colega, sper sa nu fie prea aglomerat. La engleza era nebunie, m-am dus pe la 10:30 dar am plecat si-am revenit la 2:30 ca oricum aveam si restanta, asa ca am intrat la examen, am iesit si am intrat din nou... da' nu s-a comparat ce liber si linistit a fost!!!
Succes si tie!! Hai ca suntem capabile de note mari... numai sa fie corecte grilele
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Dragi colege, va astept la partea a 2-a a subiectului nostru:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76690

Mergi la inceput