Sociologie-psihologie-"SPIRU HARET"

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

Brenda CRED CA NU INTRA PE LA NOI DEOARECE ESTE SLABA PREZENTA

iri

http://pg.photos.yahoo.com/ph/iri_sori/album?src=ph&.dir=/86bcre2&.tok=








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Am trecut si eu de primul examen, duminica am la MTCS.

Brenda e bine, invata, are examene...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Ce faceti, fetelor? Ati abandonat subiectul?
Am avut azi examen la mtcs, sambata viitoare vin fundamentele. Vreau sa va rog si eu... daca aveti grilele rezolvate la Istoria psihologiei si Psihologia educatiei, mi le trimiteti si mie? Eu le am la sociologie gen., mtcs si fundamente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

Alma te rog trimite tot ce ai iti trimit si eu dupa ce le trec in calc.acum le am pe foi

iri

http://pg.photos.yahoo.com/ph/iri_sori/album?src=ph&.dir=/86bcre2&.tok=








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Buna la toata lumea!!!
Azi am reusit sa ma inscriu in 2 forumuri, sunt mamica si studenta la Socio-Psiho, Spiru Haret in anul I, forma ID, Bucuresti. Am observat ca mai sunt si alte fete tot acolo, poate sa ma ajute cineva cu resurse pt statistica, sau aveti idee are facultatea un manual pt asa ceva? Am de gand sa merg maine sa-mi iau manualele pt Istoria Psihologiei si Psih. Educatiei, dar la statistica n-am auzit sa fie manual.
Eu am nascut in ianuarie si nu mi-am dat sesiunea atunci, asa ca acum dau 2 sesiuni in una! Am luat deja 3 ex de sem II si 5 restante... ce super ar fi sa le iau pe toate sa nu mai merg in august la restante!!!
Succes la examene si daca ma puteti ajuta va rog sa ma contactati! Multumesc muuuuuuuuuuult!!!
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Bine ai venit printre studentele de la Socio-psihologie! Noi suntem 3 in anul I IDD: Irina, Lili si eu . Cu tine se fac 4, deci marim randurile...
Pot sa te ajut cu niste grile, numai sa-mi spui de ce ai nevoie, eventual trimite un PM. Din pacate, nici eu n-am raspunsurile la Statistica si nici manual, poate reusesc sa fac rost pana dau examenul, pe 22 iunie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Merci Alma, am fost azi la facultate si am luat manualul de statistica, asa ca dupa ce termin azi de raspuns (sau maine cel tarziu) daca vrei ti-l trimit si tie
Eu dau statistica acum sambata! Mi-am luat si manualele la Ist.psih si Psih ed.Era si un manual pt Pedagogie insa nu cel de care avem nevoie si am vazut ca cineva intreba de inscrieri la cursul asta. Eu una n-am stiut ca trebuie sa ne inscriem, asta inseamna ca nu-l dau???
Oricum,daca aveti nevoie de ceva, spuneti poate ajut si eu, cine stie?
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Miha, la cursul de Pedagogie trebuie sa te inscrii, in cazul in care vrei si se plateste. E un modul de care e nevoie in invatamant, daca te indeamna inima sa predai... Eu n-am mai gasit decat manual de Istoria psihologiei la noi.

Bafta sambata! La ce materii mai ai examene?

PS: Poti sa-mi spui si mie de unde ai luat manualele, adresa exacta? O sa rog si eu pe cineva care vine in Bucuresti sa mi le ia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

BUNA! bine ai venit printre noi Miha
fetelor daca aveti nevoie de ceva GR. maine va trimit deoarece ma consult si cu colegele "unde sunt mai multi puterea creste"
Va pup

iri

http://pg.photos.yahoo.com/ph/iri_sori/album?src=ph&.dir=/86bcre2&.tok=








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Alma, merci pt urari!Asemenea si tie!!!
Eu am luat manualele de la sediul facultatii, adica Bulevardul Basarabia nr. 256, Sector 3, daca e cineva care cunoaste Bucurestiul se ajunge de la statia de metrou Costin Georgian spre Republica, e pe partea dreapta, are un indicator galben si facultatea e mai in spate pe alee.
Eu am gasit toate manualele inafara de Pedagogie, dar cum nu m-am inscris n-o sa-l dau, poate o sa ma pot inscrie in anul II, pt ca e bine sa-l am, nu se stie niciodata cum si pt ce-as avea nevoie, poate imi iau un PFA si dau meditatii acasa... cine stie?
Asa... si examene mai am asa : 3 restante din sem. I si 4 examene din sem. II, pana acum le-am luat pe toate, sa dea Dzeu sa le iau si pe restul!
Succes si voua celor care sunteti in sesiune!
Miha

Mergi la inceput