Constanta te saluta!(62)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

La MULTI ANI Ionilor si Ioanelor mari si mici. Sa fie sanatosi si sa aiba o viata frumoasa.
Tania, spune-mi si mie, te rog, e vorba de salarizarea spitalului judetean? Ca daca da, sunt si eu interesata. Multumesc mult.

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze noi...cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenita spune:

Buna fetelor! La multi ani Ioanelor si Ionilor si La multi ani Constanta!
Am nevoie de ajutorul vostru. Inca mai caut un medic ginecolog bun. Ma chinui de multi ani cu anexite, metroanexite si nu reusesc sa fac bebici. M-am plimbat de la medic la medic, si cu toate astea nu ma pot declara multumita. Stiu ca nu e suficient ca medicul sa fie bun si ca problema sunt eu, dar vreau sa fiu sigura ca macar am incercat tot ce s-a putut.
Ma gandesc ca mai sunt sau au mai fost si alte femei in situatia mea si ca m-ar ajuta sfaturile voastre.
Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

La multi ani si din partea noastra!!! Sa trati bine cu numele!

Tatiana, cum se mai simte Bia?
Cornelia, La multi ani!!! (sa nu uit,pt ziua ta, de luni )


Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

La multi ani, sa cresteti mari, sanatoase si norocoase!
IOANA-ALEXANDRA(Irina),Oana(Ema)!


La multi ani,IOANA-CORINA,IONE,IONELIA,OANA!
Sa fiti sanatoase si sa aveti parte de tot ce-i mai bun in viata!


La multi ani Ionut(Crig)!Sa fii sanatos si sa-ti iubesti la fel de mult toata viata cele doua fete cucuiete!

La multi ani Ioane si Ioni!(poate nu stim care cum sunt)

Dana, lucrezi in spital? Ne cunoastem?

Poze Craciun!

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor zilei de azi! Sa aveti parte de un an mai bun, cu multe impliniri!

Eu am scapat de naveta, de luni sunt in Constanta pentru 3 luni cel putin.
Loreen, ai inceput munca? Ce-ti fac pustoaicele, nu prea ai mai scris despre ele. O sa ma gasesti si pe mine pe state la voi...

Nu vreti sa ne mai intalnim? Pastram obiceiul de anul trecut, de a ne vedea la Tomis, duminica, dupa amiaza?

Tatiana, Bia e mai bine? Mititica, ce chin cu injectiile.
Cami si Tania, gata cu concediul. Cum e la munca? Naspa?... Stiu!

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Tania de la cele doua fete cucuiete
Aseara pe cartoon nu a fost sonor si mariuca era tare nemultumita ca nu se aude " Mami s-au terminat bateriile?"

Mariuca ,mami si tati
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Frumos Mariuca! Ce sa facem daca telecomanda depinde de baterii!

Jo, n-am stiut .... La multi ani! Sanatate si fericire!

Dianamaria, nu e plus mami de Paul, caci e a nostra Ioana-Corina (Oana)!

Ahaaa, Cornelia esti tare preocupata sa inteleg! Acum iti justificam nemotivatele! Banuim ca serbezi weekend-ul asta aniversarea!
LA MULTI ANI!

Fetelor si Mygirl e tot pe 9! Dubla aniversare!
OANA, LA MULTI, MULTI ANI! FERICIRE SI BUCURII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Tania nu (mai) lucrez in spital, dar sunt platita de spital. Eu nu te cunosc (desi mi-as fii dorit ) si cred ca nici tu pe mine. Am dedus din spusele (scrisele tale ) ca lucrezi in spital si cum eu inca nu am ajuns pe la salarizare sa vad cum stau lucrurile- ca am de luat stimulentul ala faimos tot anul 2006 si tre` sa vad ce am de facut in sensul asta...Nu m-am gandit ca doamnele de la salarizare se vor duce sa ne depuna dosarele (ar fii foarte bine). Oare daca duc actele sapt viitoare e prea tarziu?


Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze noi...cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

La multi ani tuturor cu numele Ioan, Ioana.... etc..

Crixia aici vremea este ff schimbatoare. acum este frig, sau ger... acum ploua... cel mai des ploua. acum este ger si relativ urat. cei de aici insa, sunt ff obisnuiti si blazati, sa zic asa.. nu dau 2 bani cand ploua. se imbraca f usor... unele tipe sunt chiar in sandale. poarta geci usoare, sau hanorace din bumbac de te crucesti! copiii nu poarta nimic pe cap, am vazut pe ger bebelusi fara nimic pe cap, fetitele sunt in ciorapei... cred ca stau bine cu sanatatea. copilasul meu raceste in schimb ff des... in tara erau un tip de virusi... aici sunt nenumarati... din toate tarile caci sunt multi arabi, turci... ff multi emigranti. uneori ma intreb daca a mai ramas vreun belgian..

va salut!

s-auzim numai de bine! si

un an nou fericit sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

Adinutza nu am inceput munca,inca...luna asta se va produce inevitabilul...
Felicitari pentru concurs ...las ca o sa fie bine...desi sistemul si structura este de tot ...banuiesc ca ti-a spus Iulian...la ei acolo este mai liniste,insa la noi sus in deal e jale mare...prostie garla...Daca zici de 3 luni inseamna ca incepi cursul la CIP...aoleu ce specimene si pe-acolo...dar unde esti incadrata?
Ha...o sa va fac salariul in familie...ca eu is tartorita acolo...

Fetele fac cand bine cand rau,depinde cum se privesc lucrurile...Bianca de luni incepe scoala la alta scoala...la 43 pe Unirii...alt colectiv,alta invatatoare...mi-e groaza...
Delia numai tampenii face,iar cand ia o pauza la ele nu-mi mananca mai deloc,mai scoate cate-un dinte,are 2,sufera de mamosenie cronica...ehe...numai de bine...


Loreen cu Bianca(15.10.96)si Delia(26.04.05)
"Nu merge inaintea mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot urma; nu merge in urma mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot indruma; mergi alaturi de mine si fii prietenul meu"



Mergi la inceput