Diabet zaharat la copii! (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

CRISTINA !
Asteptam pozele !

Anina,
eu merg in Selgros in we, deci ma uit, iar daca nu gasesc acolo, trimit delegatul la Metro - a se intelege sotul Undeva tot gasim noi.
Daca mai ai nevoie de ceva, din Ungaria sau Italia, sa-mi scrii ca pot cumpara din aceste doua locatii !!! So, nu ezita sa-mi scrii, te rog frumos !


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Cristina este bine, azi. Cred ca emotiile primei zile de gradinita dupa vacanta, plus ca s-a suparat pana a ajuns sa se dea si ea in masinuta cea noua din grupa, au facut sa-i urce asa glicemiile ieri. Mai este ceva timp pana invata sa-si controleze emotiile, supararile, bucuriile...
Daria, multumesc pt. ajutorul oferit. Daca se iveste ceva, te anunt.
Pe curand !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64626" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56032" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Andrada, multumesc din nou pt. testele trimise prin Liliana Csaki ! Esti minunata !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64626" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56032" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Ia uitati, www.formula-as.ro/articol.php?nrrev=698&&codcap=66&&idart=6916" target="_blank">aici, ce am gasit despre "Eridiarom", pastilutele naturiste despre care scria fdoina.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64626" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56032" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Anina - maine merg eu la plafar la noi sa vedem daca au primit, deci imi trebuie neaparat adresa voastra postala si voi intreba si de celalalt produs.
Sunt suparata ca la Selgros nu am gasit ciocolata, dar maine merg eu si la Metro
Deci revin cu vesti.
Pana atunci, o pupacim tare de tot pe Cristina si va dorim sanatate si numai bucurii. Asteptam pozele de la ziua Cristinei


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Daria, multumesc frumos ! Iti scriu un PM cu adresa noastra si nr. de tel.




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66393" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56032" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna seara !

Diavit-ul apare in farmaciile naturiste incepand cu februarie, asa mi s-a spus, deci tinem legatura



Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

sunteti niste fete minunate!
nu credeam ca se pot lega asemena relatii pe net. spuneti-mi si mie cu ce va pot ajuta, va rog. (PM)
cristinei i-am facut urarile la topicul deschis de mami.
sanatate multa!

ALEXA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Am citit si eu despre acest DIAVIT. Doamne,oare sa se fi gasit un leac la boala asta?
As fi interesata de acest tratament pentru Alex, oare trebuie sa vorbesc cu dr noastra inainte sau sa ii scriu profesorului Morar?
Nina...tu cum faci?
te-ai hotarat sa ii dai sau ai vb deja cu dr?
Am citi ca intra pe piata din toamna acestui an....sau se gaseste deja?

SPER sa dea rezultate. Ma gandesc ca Alex si Cristinuta sunt inca mici, organele lor au o putere de refacere mult mai mare decat la un adult...poate avem sanse de vindecare!!!!!!

Oare acesta sa fie miracolul la care sper eu pentru acesti ingerasi?
Ajuta-i Doamne si infaptuieste minunea !!!!!!!!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_miti/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.pscomp.ro/yap/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ana si Nina,
eu cumpar Diavit-ul cum apare pentru Alex si Cristina !
Cred ca cel mai bine este sa vorbiti cu medicii care urmaresc copiii, inainte sa le dati orice.
si kipintaci

P.S. Eu sunt tare increzatoare, fetelor, ca odata si odata se rezolva si diabetul


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput