Montignac: ce am mancat azi? (68)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Myhaella spune:

Am intrat doar sa urez La Multi Ani si Petrecere Frumoasa sarbatoritelor de maine! Nu am reusit sa tin regimul saptamana asta dar de luni revin!

Ralu, te rog sa treci pentru mine data de incepere a regimului 09/01/06, GA 65, GT 58. Sa-ti traiasca Ioana!

Va pup pe toate si week-end placut!
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_cafea spune:

Buna fetelor

Treceti-ma si pe mine cu data de azi cu toate ca de dimineatza nu le-am combinat cum trebuie cu 1.68 cm GA 62 Kg greutatea la care vreau sa ajung 57 kg

Sper ca diseara sa rezist tentatiilor

La Multi Ani ! pt sarbatoritii de maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

buna, fetelor si " LA MULTI ANI!"
VREAU SI EU IN GRUPUL VOSTRU!!!!
am nascut acum 3 luni si m-am ingrasat 18kg. acum am 64KG si 1,64cm si as vrea sa ajung la 52-54kg adica greutatea mea initiala!
as vrea sa incep de luni, de pe 9 ianuarie.
am si eu o rugaminte, nu prea inteleg regimul asta, vad ca voi mancati mai de toate, care-i smecheria? stiu ca e cartea lui montignac la prima pagina, dar n-am timp s-o citesc.....sunt singura cu bebe toata ziua. se poate explica regimul asta in cateva cuvinte? va rog....

Mary si bebe Andrei(29.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rony spune:

as dori sa inteu si eu in cursa contra kilogramelor, daca nu este prea tarziu!
1.70 m
75 kilo
data de incepere a bataliei 05.01.2006!

multumesc mult
Rony

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rony spune:


Am uitata sa spun ca as dori cu infrigurare sa ajung la 64kg!



Sa avem bafta si multa rabdare!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda Panda spune:

LA MULTI AAANI !

BINE ATI VENIT - pentru fetele noi, si BINE ATI REVENIT - pentru cele mai vechi.
Eu zilele astea v-am citit, dar atit, doar "v-am citit", inca nu v-am ascultat, pen ca (zicea si lgireada) mai e cite ceva prin frigider, cu care monti nu cred ca e de acord.

e bine madisor ca nu ai pus/depus nika-nika pe matale, lucru care nu pot sa-l spun si despre mine.
andanii, imi pare rau de ce aud. eu credeam ca nu ai mai intrat pe forum ca esti suparata pe mine . una peste alta iti doresc, MULTA SANATATE , ca am ajuns eu la concluzia ca e mai buna decit toate.
mary ilie, parca te stiu pe matale, din grupul sept-oct 2005, nu ? bine ai venit. vezi ca e un link la inceputul paginii, intitulat "montignac pe scurt" - poate te ajuta asta.
Giulia, iaurt cu fructe nu prea e ok, pen ca are....fructe. care se maninca separat.

LA MULTI ANI IONILOR, IOANELOR !!!

nu-s cine zicea ceva de mustar, ca ar fi ok dar cu masura. eu stiu ca nu e ok deloc. soya in schimb, cred ca e ok. ma refer la sosul de soia. o sa ma uit pe sticla totusi, sa vad ce ingrediente are.

eu nu va zic meniul meu, ca inca mai lucrez la niste chestii ramase prin frigider. si astept sa imi plece sotul, ca numai el e de vina pentru toate abaterile mele. ca eu nu-am vrut, n-am vrut.

SPOR SI LA MAI MULTE INAPOI !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

da, Anda, am descoperit "montignac pe scurt" si m-am lamurit!
deci, de luni, intru in competitie!

Mary si bebe Andrei(29.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Merci Anda ca m-ai luminat cu iaurtul de fructe!
La multi Ani Ioanelor si Ion-ilor!
Revin maine cu noul meniu.
Sa auzim de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitecantrop spune:

Buna seara!
Azi am avut numai abateri...fiindca a fost ziua mea de nastere. Mi-a facut sotul spuma de ciocolata dupa reteta Montignac, dar am mincat-o cu inghetata de vanilie...asa ca, cred e e abatere. De miine sper sa revin in forta.
O seara buna va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

BUNA FETELOR.
as vrea sa intru si eu in clubul vostru , [daca ma primiti] , ca problema kilogramelor ma chinuie rau . Cind va vad asa hotarate parca ma ambitionati si poate cu ajutorul vostru o sa scap de cele 5 kg care sunt in plus.
Am 1.62 si 55 kg. [inainte de sarbatori reusisem sa ajung la performanta de 53 dar... ].
va multumesc si slabire rapida

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput