Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari-97

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Mishuleeeeeeeeeee numai bineeee..


olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

La multi ani! fetelor pentru 2006.

Bianca bine ai venit pe lume. Felicitari Catalinei si taticului fericit.


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

LA MULTI ANI!!! sa va aduca anul 2006 numai lucruri bune si impliniri tuturor!

UtoCatalina..sa-ti traiasca Biencutza si sa fie sanatoasa si norocoasa!
Danutza..te pup cu drag si sunt alaturi de tine...a trecut 2005...dar a venit 2006 care iti va implini visul!

anda

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motzunica spune:

Cata, sa-ti traiasca Bia, sa fie sanatoasa si sa va aduca doar bucurii!
Florinini, nastere usoara si tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

La multi ani fetelor si un an nou cat se poate de bun va doresc!!!

Catalina felicitari pentru nastere! Sa fie sanatoasa Bianca si sa va bucurati din plin de ea!

Simonette am tot incercat sa te sun sa te felicit dar nu stiu de ce nu am reusit sa dau de tine!

Mie mi-a murit motanul din Brasov care avea 20 de ani, in chinuri groaznice, pe 31 dec....si ieri am fost si l-am ingropat. Sunt foarte trista...il aveam de cand eram pustoaica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

La multi ani!!! 2006 sa ne aduca la fiecare cate un in primul rand, sanatate si numai realizari!!! Va doresc la toate ceea ce-mi doresc si mie!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Felicitari Cata!!! Esti cea mai fericita femeie de pe pamant! Bun venit pe lume Biencutzei, sa creasca frumos, sa fie sanatoasa si sa-i ofere viatza numai bucurii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Lachy, la multi ani!!! Nu e niciodatra prea tarziu! Eu am telefonul defect si aproape nimeni nu a reusit sa dea de mine!!!Dar eu m-am gandit la fiecare dintre voi si am simtit ca te-ai gandit si tu la mine O sa-mi schimb si afurisitul de tel. in curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Olteanco, am primit mesajele de la tine!!! Multumesc din suflet pt. gandurile frumoase! La multi ani si, sa devii mamica cat mai curand! Te mult si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Noi [io si chelu], am mancat in sfarsit prima pizza in restaurantul nostru si suntem f. incantati de faptul ca este extraordinara!!! Restaurantul nu este inca gata dar este un inceput promitator si daca aveti pofta de o pizza adevarata va astept! Invitatia aia pe care v-am promis-o mai are de asteptat pana sunt gata finisajele!

Mergi la inceput