Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari-97

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

LA MULTI ANI pe 2006!
Abia asteptam sa vorbesc cu voi ca n-am mai facut-o de anul trecut!

Tocmai m-am uitat la Concertul de Anul Nou de la Viena care a fost extraordinar (ca in fiecare an) si mi-a umplut sufletul de bucurie si speranta!
Sper ca anul asta sa ne vedem toate visul () cu ochii si sa fim fericite!

Haideti,cine e prima pe anul asta?

Va cu drag pe toate si astept vesti de la f.bune in sus!

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motzunica spune:

Va doresc ca pana la sfarsitul anului 2006 sa fiti toate gravidutze sau deja mamici!
LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Bine v'am gasit in noul an...doamneee ce dor mi'a fost de voi..nu ne'am auzit de anul treecut
numai bine va doresc...

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca B spune:

LA MULTI ANI!

Va doresc din tot sufletul ca Noul An sa fie cu mult mai darnic, mai bun si mai fericit decat cel care a trecut si sa gasiti puterea de a merge inainte, puterea de a regasi optimismul si speranta pierduta in tumultul vietii.

Si ce norocoasa sunt ca v-am gasit!

Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florinini spune:

Fetelor, va pup si va doresc un an bun si Domnul sa va ajute sa va vedeti sperantele implinite.

Voi o stiti pe Cata, unele dintre voi (Cristinica, Misulica, Iepurica, Danangie...sper ca nu am omis pe cineva din vremea incercarilor noastre). Deci Cata a nascut-o pe Bianca Andreea natural si cu epidurala si a zis ca a avut cea mai usoara nastere din lume. Fetita s-a nascut cu 32000gr 49cm si scor Apgar 10.



Florinini si bebe David 38+
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;29/st/20060113/dt/-3/k/69df/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florinini spune:

Scuze Bianca s-a nascut cu 3200gr. prea multe zerouri...ups. Oricum sanatoasa sa fie!!!!

Florinini si bebe David 38+
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;29/st/20060113/dt/-3/k/69df/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

LA MULTI ANI DRAGELE MELE!!!
Mama ce dor imi era de voi. Nu v-am mai vazut si auzit de un an.
BIENCUTA, fi bine venita in lumea noastra. Iti doresc sa fi sanatoasa, cuminte, sa iti asculti parinti, sa ai noroc in viata si tot binele din lume sa fie la tine. O pup dulce si pe mamica ta, care are de acum bucuria si datoria sa te indrume in viata.
Mama ce veste buna pe anul asta. Da Doamne la noi toate sa avem bebei pe care ni-i dorim.
Fetelor, nu am avut anul trecut prilejul sa va spun cat de mult va iubesc. Fara voi nu as fi putu merge mai departe, nu as fi putut sa imi pastrez speranta si optimismul, nu as fi putut sa visez, sa rad alaturi dse voi, sa ma bucur alaturi de voi, sa fiu un om mai bun.
Sunt gata de o noua batalie. Ziua 13, prestat pe 31 si 1, si cred ca in ziua 15 voi avea ovulatie. Poate da Dumnezeu si la sfarsitul lunii va dau vestea ce buna. Daca nu, sunt destule luni in anul asta.
LIANA30, iti multumesc iubita. Esti o scumpa.
OANAB iti tin pumnii maine. Sper din tot sufletul sa nu fie nimic grav.
MISHULE, ma bucur ca esti gata sa lupti si anul asta.
Fetelor, vorbim maine. Pana atunci petrecere frumoasa in continuare.


Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata "sunt prea fericit".

catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

bravooooo cata felicitariiii..
sa'ti traiasca Biencutza si sa creasca mare si frumoasa ca mamicutza ei..

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Bravo Cata,sa va traiasca printesa si sa va aduca numai bucurii! Refacere usoara si abia astept sa ne scri!!

P.S Florinini multumim de asa o veste,acum urmezi tu! Nastere usoara si bb mancacios!
Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari-lu spune:

Scumpelor multumesc ca existati!
Sa dea Domnul la toate anul acesta un

Mergi la inceput