FIV 54

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Danutza imi pare foarte rau pentru rezultat. Te inteleg prin ce treci, din pacate. Imi pare asa de rau.
Smita pana nu ai rezultatul la betaHCG nu intrerupe tratamentul. Eu asa am facut.
Andicu te . De ar fi asa cum zici tu si sa vina odata si randul nostru.

Fetelor vreau sa va urez LA multi ani si un an nou fericit in care sa vi se implineasca toate dorintele! Nu stiu sigur cand am sa mai intru pe forum, pana la sfarsitul anului, de caeea va urez acestea de pe acum.
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Dragele mele FIV-oase


Anul se apropie de sfarsit si gandindu-ma la tot ceea ce am trait alaturi de voi, zambesc. A fost, cu toate lucrurile bune si rele, cel mai fericit an din viata mea. N-as putea sa sarbatoresc sfarsitul anului decat alaturi de voi. Va iubesc cum nu credeam ca am s-o pot face vreodata. Sper ca aceste sarbatori sa va aduca numai fericire si impliniri. Abia astept anul ce incepe pentru a-l putea petrece alaturi de voi.
Va urez cele mai fericite sarbatori!
Cu dragoste,draku de olteanca!!!!
Un an mai bun si cu multe..multe


olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Danutza suntem alturi de tine si va veni si timpul nostru. Anul care vine ne va aduce la toate bebe,asta e speranta noastra.
Smita nu intrerupe tratamentul pana nu stii rezultatul. BAFTA!!
Fetelor un an nou fericit, cu sanatate si copii multi.
va pup pe toate cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

Fetelor, va multumesc! Nu e deloc usor dar incerc sa trec peste asta, cumva eram pregatita sa aflu un rezultat negativ dar nu in totalitate. cind ai ceva categoric in fata e altfel. Dar o sa treaca, timpul le rezolva pe toate si zilele nu se opresc aici, multumesc Lui Dumnezeu!

Lachi, stiu ca citesti si ai vazut ce am scris si stiu ca esti suparata. Nu fi ca eu incerc sa ma impac cu ideea si traiesc cu speranta ca o sa fie bine pina la urma.

Cum noi o sa plecam pe 2 ianuarie intr-o scurta vacanta binemeritata de 6 zile nu am sa mai pot sa va scriu decit dupa ce ne intorcem.

LA MULTI ANI! ANUL NOU SA VA ADUCA LA TOATE TOT CE VA DORITI CEL MAI MULT...PE BEBE MULT ASTEPTAT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

fetelor, nu stiu ce se intampla de apar atatea nereusite in ultimul timp. Macar daca ati reusi voi... Ca eu deaj imi doresc sa se termine odata anul 2005, ca poate 2006 va fi mai bun cu noi...E foarte greu. Va doresc sa aveti puterea de a continua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Noul An 2006 să vă fie un an al dorințelor împlinite, al prosperității și succesului, să vă aducă fericirea realizărilor personale și profesionale.

Fie ca pe parcursul întregului an să vă călăuzească Pacea, Credința, Iubirea și Speranța, iar oamenii dragi sufletului să vă aducă cît mai multe bucurii și împliniri.

"La multi ani!!"

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari-lu spune:

LA MULTI ANI LA TOATE DRAGUTELE FIV-ute SIGUR VIITOARE MAMICUTE!
sa treceti in 2006 la alt capitol si sa investiti in pampersi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Va doresc ca noul an sa va aduca ingerasul mult dorit, sanatate, bucurii si sa aveti parte de tot ce e mai bun pe lumea asta!

UN AN NOU FERICIT!

Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Sa dea domnul ca anul ce vine sa fie unul mai bun LA MULTI ANI !TUTUROR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

VA DORESC UN SINCER SI CALDUROS LA MULTI ANI!SA DEA D-ZEU CA ANUL 2006 SA FIE UN AN IMBELSUGAT,PLIN DE BUCURII SI TOT CE VA DORITI SA VI SE INDEPLINEASCA!SANATATE SI CREDINTA IN D-ZEU !

VA PUP ,CLAUDIA

"cand o persoana are un vis tot universul conspira pentru ca acest vis sa devina realitate"-Paulo Coelho

Mergi la inceput