Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (144)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Io`s dupa o ora de plansete, deh, ma simt muuult mai binye

Auziti, da` Giulia e singura care sta si doo ore in scaunu` de masa ??? Si ce fain cand sta acolo si ce pot io lucra

Revin ca merem afara ca ningeee, ningeeee !!!


_
Daria & Giulia (2004 08 16)
VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX !
Sarbatori fericite !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Carolina ..Elocomul este foarte bun o sa vezi imbunatatiri dupa prima aplicare...Superbe pozele! Si Felicia o scumpa! Sinteti catolici?
Felicia cum mai este Andreea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Mama lu' Giulia...tu ce m-ai ai??? Da..se pare ca Giulia este singura care sta 2 ore???? in scaun...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Doua oreeeeeeeee in scaun ? Mamaaaa, ce fain !
Olivia, si eu sint "pro" un loc de masa fix, noi mincam tot in scaunel la bucatarie sau in scaunul de masina (pe care l-am dezafectat din renault) si l-am adus in casa in sufragerie si dau drumul la calculator la aristocats si asa mincam cind nu are chef de bucatarie ! Nu am alergat niciodata prin casa dupa el cu mincarea - asta mai imi lipseste, cred ca ma duc cu cercul pe cimpii !
Altfel, bafta la shoppingul de masina, Olivia, sau sa iti urez sa o stapiniti sanatosi deja ?
Daria, de ce ai dat la soareci mama ? Adevarul este ca nu strica sa te descarci from time to time ... si daca asta e singurul mod, si eu il mai practic !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Olivia, merci de intrebare....vad ca dupa 2 zile de nemancat si cu pttina febra acum e argintul viu....eu nu stiu de unde are atata energie.A gasit niste ambalaj de la bomboane(i le dadusem eu acum cateva zile)si mimeaza cum ea bomboana din ambalaj si baga in gura...asa m-a amuzat faza asta...apoi imi da si mie...he he.

Daria, Giulia ta e tare cumintzica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Alice aia cu cercul pe cimpii...m-a dat pe spate...te-am si vizualizat. Nu ura s-o stapinim sanatosi..ca acu' lui tati i s-a pus pata ca vrea SUV....ca daca tot este sa-si traiasca viata...macar sa fie una frumoasa:)). Ce ma oftica pe mine aici este smecheria dealerilor...te duci vorbesti cu cel care este agent...ii propui un pret..ala pleca se duce la manager..revine si tot asa...tu nu vezi managaerul..de parca ar fi un fel de vrajitorul din OZ
Felicia ..welcome..in grupul mamicilor posesoare de ..copii Duracell...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Am revenit si noi, ne-am distrat cu lopeticile :-)
Da, sta si doua ore cu conditia sa aiba tot felul de paharede plastic sa le manevreze.
Nu mai pot sta ca mergem la baita, ufff, si`asta dureaza o vesnicie la noi.
O seara frumoasa sa aveti si spor la treburi :-)


_
Daria & Giulia (2004 08 16)
VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX !
Sarbatori fericite !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Marcela..frumoasa felicitarea..multumim! Da-mi si mie un we site unde ai facut-o..nu am timp sa fac search..thanks!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

buna seara
hai ca am mai intrat o data pe forum si de-acasa, nu am rezistat tentatiei
olivia, felicitarea e creatie proprie (ca si felicitarile pentru dana/roller, daca le-ai vazut), dar iti pot povesti "procesul tehnologic":
- pentru fata felicitarii am facut stratul de baza, am aplicat poza central, apoi un strat semitransparent cu un special effect brush, apoi textul cu un font special de craciun.
- pentru verso: acelasi strat de baza, aplicat un strat alb cat poza de pe fata, apoi stratul semitransparent, am selectat zona dintre fundal si stratul alb si am aplicat un efect de blur, dupa care a urmat stratul final, textul.
crearea layout-ului nu mi s-a parut foarte complicata, dar la text am stat si m-am tot gandit pana am reusit sa scot ceva dar ma bucur ca v-a placut, a meritat efortul.

daria

"When the first baby laughed for the first time, the laugh broke into a thousand pieces and they all went skipping about, and that was the beginning of fairies." James M. Barrie

foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

felicia, pai eu zic ca micuta nu papa pt ca nu se simte bine, pupi nu prea mananca atunci cand e bolnav
daria, da' ce-ai avut maica de-ai bocit o ora? in loc sa dai batai la prajituri...
marcela, multumim pt felicitare, asemenea si familiei voastre
carmenutza, felicitari! odihneste-te acum cand inca mai poti, vorba vine ca-l ai pe nazdravan, dar cu doi...va veni mama ta sa te ajute?
alice, si eu fac asa, as vrea ca pupi sa se uite la ce mi se pare mie misto, culmea ca si prinde...asta apropos de aristocrate
andreea, ce mai face portocala?
va pupez pe toate

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput