Endometru,ovulatie,temperaturi,monitorizari-94

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristinna spune:

Ingeras dragalas, ai perfecta dreptate in ceea ce zici, dar te rog nu pica in butoiul ala mare si urat.
Ce sa zic eu care incerc imediat de 2 ani fara rezultat, sunt sanatoasa atat eu cat si sotul dpdv fizic, darBB-ul nu vine. Ba mai pune ca fata de tine eu am cu 4 anisori mai multi , nu am avut nici avort, nici raceli sau alte probleme care sa imi fi cauzat la fertilitate.
Dar eu nu ma dau batuta si sunt optimista si plina de speranta ca in anul ce vine voi fi si eu .
Asa ca draga mea, te rog frumos sa ocolesti butoiul si fii optimista alaturi de noi toate cele care asteptam minunea


Cristinna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Ingeras dragalas...stiu ca e greu si ca uneori iti vine sa renunti...cred ca toate trecem prin asta,mai ales de sarbatori...dar nu trebuie sa ne pierdem speranta...trebuie sa credem cu tarie ca un ingeras se pregateste sa zboare inspre noi....
Alexia ...sintem fericite pt tine...sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinna spune:

Alexia27 sa ai o sarcina usoara si un BB frumos si sanatos.
Picca mica. Eu sunt intr=o forma de zile mari si abia astept sa vina Craciunul si ...perioada fierbinte

Cristinna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

Buna fetele!!
Si eu ca si voi am facut bradutul dar m-am intristat deoarece acuma trebuia sa fiu in luna a sasea.Stiu ca ar trebui sa dau uitarii povestea dar voi ma intelegeti mai bine ca oricine ca durerea din sufletelul unei femei trece mai greu, mai ales cand e vorba de bb.Va doresc multa sanatate ,bucurie si implinirea celei mai arzatoare dorinte...BEBE!!!!
Va pup dulce pe toate!



Anul viitor o luam de la inceput cu forte proaspete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

piccaflor...in sufletul meu sunt tot tristulici...dar azi fiind ziua noastra de casatorie...2 ani...incerc sa fiu mai vesela..

anda

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

picca draga:

Eu sunt vesela, mi-am pus zambetul pe fata si nu arat la nimeni ca ma doare burtica, ca au venit uratii. Nu-i asa ca nu v-ati dat seama ca sunt z1? Iar daca deja v-ati dat seama, sa nu mai ziceti la nimeni, da?

URAAAAAAAAAAA! SUNT ZIUA 1. Cine mai numara cu mine? Nimeni??? Asa va vreau, sa numarati doar saptamanile de sarcina.

Liana, presimt ca uratii tai i-ai trimis la mine, ca au venit la mine cu o zi mai devreme si in plus azi dimineata TB mi-a cresut in loc sa scada... Ha, ha, ha

Fac haz de neca, na.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

diciu: hai sa traim sarbatorile care se apropie cu liniste in suflet, sa alungam tristetea si abia la anul sa facem iar calcule, pronosticuri, monitorizari etc. Eu sunt fericita ca mi-au venit rusii, asa ca in noaptea de revelion o sa fiu z13, deci cu sanse sa raman . Asa ca Revelionul cred ca o sa-l petrec intim, in 2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Cristinna si eu abia astept sa vina Craciunul...dar si mai mult Revelionul,pt ca voi fi acasa la mami meu si bineinteles ca voi fi super rasfatata de toata familia...
Diciuletz iti doresc o aniversare cit mai frumoasa si multi multi multi ani de casnicie fericita in continuare... si noi ne-am casatorit tot in toiul iernii,in Ianuarie...
Tabitha sa fie asa cum vrei tu...in noaptea de Revelion sa se lase cu burtici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Fetelor cum ii zice la medicamentul ala care se foloseste in doza unica pentru candidoza?


Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinna spune:

Picca eu astept Craciunul si din cauza ca voi fi si eu la mama acasa, de fapt la cabana alor mei, bineinteles ca impreuna cu ei si cu fratele , unde ca si tine voi fi rasfatata sefa.Ai mei parinti stau in Baia Mare si au cabana asta la vreo 30 de km de oras, undeva intr-o zona muntoasa unde e intotdeauna zapada mare si se face foc cu soba cu lemne. E ca in povesti.
Diciuun mare pt fetitza ca sa treaca tristetile

Cristinna

Mergi la inceput