Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (142)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

nu mai editez
andrea, incerc sa cumpar ziaru` azi, sper sa nu uit... lool, macar de-as fi baut ceva

quote:
Originally posted by carmenp

duamnelor, la noi vine pastele si nicicum craciunu`, este asa misto afara, is peste 10 grade, desi la tv arata de o saptamina fulgi si 3-4 grade maxim...
andrea, incerc sa cumpar ziaru` azi, sper sa uit...


Carmen,Ilinca&Ionut va ureaza Sarbatori Fericite!

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3



Carmen,Ilinca&Ionut va ureaza Sarbatori Fericite!

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

AndreeaB, Carmen se referea la mine. A aparut Stefi intr-un ziar local si ca sa poata fi vota trebuie decupat talonul din ziar.
Carmen, stai linistita, oricum nu castigam, asa ca nu are sens sa te stresezi. Oricum, eu sunt super incantata de poze.

Pana la urma ce cadouri ati pregatit pentru pitici? Diseara ma duc in Metro, sunt curioasa ce gasesc. Si ceva idei pentru tata, mama, sora si cumnatul, daca aveti, va rog frumos!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Andrea,stiu despre ce e vorba,numa ca ea a uitat un nu...
...e numa pe plan local?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Carmenusi ce beusi...zai drept,nu mintea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

alea-s baute de mult
raaaaainnnn, ce mai freci? n-ai terminat treaba?

Carmen,Ilinca&Ionut va ureaza Sarbatori Fericite!

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

buna!

si noi pe aici, cu program de .... ma rog, nu-l mai numesc...adormit noaptea la 12, trezit dimineata la 11, culcat dupa-amiaza la 4 si tot asa...

mai nou Danut fuge....prin urmare, cand se infocheaza prea tare, si o face tot mai des, iar baga cate o tranta de-mi sta inima -n loc, chiar azi a luat o viteza, venea ca bolidul spre mine si buuuuf, in mijlocul camerei, (ca deh, el trebe sa traga si fularul dupa el) si a dat un zbang pe burta si din prea marea viteza i s-a dus si fruntea in jos, cu toate ca pusese mainile, si si-a zdrelit-o de covor, a urlat ceva, i-am pus compresa, am injurat printre dinti, l-am pupat, s-a mai imbunat un pic, asa mi-e de mila cand se loveste....of

in rest, am deliberat, facem brad natural, dar vreau unul micut si des-des, am cumparat ornamente, globuri din alea de pot fi date de pamant si nu se sparg, zorzoane deja ...ca alea vechi nu-mi mai placeau, erau de sticla si stiu ca se sparg usor de tot, deci nu erau deloc safe pt ratonu`

curatenia, gatitul, musafirii si restul treburilor ma tin departe de computer....am ajuns iar la o faza din aia de-s pana-n gat de toate, imi vine sa incui usa, arunc telefoanele pe geam si sa stau cu ochii-n TV cu o cana de ciocolata calda in brate in timp ce tati-l flocaie pe Danut.

n-am avut timp sa cetesc decat din capitolu trecut o parte....asa ca tre sa recuperez

va pupez si va doresc numa ghinii, vorba pasaruicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Heheeee, da ce spor la scris avuserati, mindrelor ! Ati mai dat gata un capitol ...
Noi am fost im plimbari, prin magazine, dupa cumparaturi, apoi pe la mama ... parca Duamna pasarika zicea ca e o vreme de sarbatori de paste, char ca, de n-ar fi vreo doua grade afaraaa ! Si aici a fost soare frumos ...
Roxi, bine ca Pat e ok, drum bun si vreme frumoasa pina la ploiesti !
La restul de gagici, un uichend super si multa sanatate !


Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Numa ghini shi di la mine mai duamnelor! Noi raportam asa sapt trecuta Mielu dete o capatina de gresie a alunecat sia dat pe spate ca urmare trei patru vome in jet etc etc etc Io m-am asa si pe dincolo pe mine de frika P-orma a racit si-a facut temperatra si-o colectie minunata de muci Picasso! P-orma raci tacsu si acum eu Ieri am zacut cu temp si frisoane basca ma mai doare si burta si tineti-va de doua ziel am niste greturi de-mi vine sa urlu la luna De azi noapte avem vijlie si azi dete la un moment dat si piatra! Cica vine iarna LOL Nu apucai sa vad ce facu Pat da inteleg ca facu bua Pupam sa treaca Si mai inteleg ca mumäsa facu cozonac Aci pupa ea sa-mi treaca! yammmy Ii facui Mielutzului cateva poze azi dim si pusei pe cele trei reusite in album http://community.webshots.com/user/papadicu Pupe la doamnele***

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62033" target="_blank"> Va MAI AMINTITI DE LOVE STORY?
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank"> ALINA-LUMINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Aaaaa, uite ca aparu Duamna cu nume de floare galbena ! Si de cite peripetii avu dinsa parte ! Tocma ce ne intrebam cu toatele ce mai face Papa ... pai pupici lui don Mielone - ce fetita mare si fromoasa s-a facut ! si bineinteles cuminte si ascultatoare, nu ? - si mamicii ei !!!!!Multa sanatate si cit ma putine !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

seara buna fetele. Eu am recuperat azi noapte. Adica am dormit dus de la 11 pana la 6. Bineinteles cu pauza data de sot pe la 2 noaptea ca nu stiu ce nu-i mergea la calculator. Si avea nevoie urgenta de mesterul sef.Ce bataie i-as fi dat. Mai ales ca dormisem doar 2 ore ore in noaptea precedenta.
danule, am inteles ca Vik a dormit neintors dupa ce l-a alergat tati de la 4 la 6. dar cum a dormit tati? Tot neintors, ca banuiesc ca a obosit mai repede decat piciul.
Asa ca Olivia, ia aminte, oboseste-l pe Duracell bine , si garant nu mai auzi nimic noaptea chiar daca el nu doarme. Cica asta e solutia. Hai nu te supara, glumeam numai.
Si asa Olivia, nu mai spune de 17 grade, ca la mine ninge iar, ninge iar...si ar fi frumos daca nu ar trebui sa astepti uneori autobuze si alte mijloace in transport.
petrecere frumoasa celor care au party, la servici si in alta parte.
Nicole sa fi sugura ca va fi incantata moata.sa ne povestesti cum a reactionat. Si multumim de urari. Adevarul este ca la noi ceasul ticaie mai repede decat la voi astea tinerele, asa ca trebuie sa ne grabim. Sincer si eu sper sa iasa ceva...dar daca nu, nu capitulam inca.Adevarul este ca ce o vrea Doamne Doamne, dar eu ma rog de el sa nu ramana singurica mica mea, cand noi nu vom mai fi.Si da astept ardei umpluti...sau mai bine nu, ca pana ajung ei se face luni...si de luni m-am hotarat tin post. Asta din mai multe motive :ca sa pot da si eu ceva kg jos, pentru ca sa-i tin companie sotului si trei in memoria tatalui meu care tinea post.


Pupici dulci

Liliana

Mergi la inceput