Titan, Balta Alba mana sus!

Titan, Balta Alba mana sus! | Autor: Gargaritza

Link direct la acest mesaj

Noi stam in zona Baba Novac si am vrea sa cunostem mamici si pitici care stau prin apropiere si se plimba prin IOR. Vrem sa ne facem noi prieteni.

Garga si Irinuca
POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Noi stam in Titan, chiar vis-a-vis de statia de metrou Titan, langa BCR. Si ne plimbam prin IOR(ma rog, acum de cand e frig mai putin prin parc). Ma bucur ca s-a deschis acest subiect, am vrut si eu la un moment dat sa fac asta. Stiu ca sunt multe mamici pe DC care stau in Balta Alba si abia astept sa ne cunoastem.

8+


Cornelia mami de Eduard(21 06 2004)
POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gargaritza spune:

Mi-a raspuns si mie cineva.
Mama sta tot vis-a-vis de statia Titan.
Adevarul ca si noi mai rarutz cu plimbatul in parc ca-i cam frig...si nu e nimeni in parc si noi ne plictisim


Garga si Irinuca
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Chiar nu mai sunt mamici cu pitici in Titan???? Sau e de vina sfarsitul de saptamana si nu mai intra pe DC???


Cornelia mami de Eduard(21 06 2004)
POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Cornelia noi suntem vecine vecine eu stau tot la Titan langa Mega Image.








Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Si noi stam in zona... pe 1 Decembrie... destul de aproape de Titan... Vara, primavara si toamna cand eram frumos am bantuit prin IOR, dar acum e mai complicat... ca a venit frigu... si ne plimbam pe langa casa.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Bunaaa!!
Garga si eu stau prin zona. Pe Reconstructiei bl. 29 langa scoala 86.In ce bl. stai???

"Multumirea este comoara cea mai de pret a omului"
Proverb indian


Copilutzu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Si noi tot in Titan dar de partea cealalta a parcului adica Cin Gloria. vara tot prin ior ne facem plimbaricile mai nou la toboganul mare de la campia libertatii si arteziene,ca de cand s-a deshis...... e balamuc mare.de asemeni mai mergem si in spate la fab IOR ca si acolo e un parculet dragut si linistit.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gargaritza spune:

Bine ati venit Titanelor!
Copilutzu...eu stau pe Doicesti, in spatele restaurantului Rucar.
Stiu ca majoritatea stati mai mult pe langa casa acum dar noi ne-am gandit sa ne facem sanie vara adika sa ne facem prieteni pentru cand o veni soarele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badjoke spune:

Buna,
Eu stau la Dristor, langa Mc'Donald's. Vara si noi veneam in parc. Dar in partea dinspre Dristor. Ne mai incumetam si ajungeam pana la magazinul Titan.
Acuma ne plimbam in jurul blocului sau intr-un parculet din ala mic, cu tobogane, leagane. Este cam frig.
Dar lasa ca vine ea si vara.
Va pup pe toate si poate o sa ne intalnim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gargaritza spune:

Nu mai vreau sa fieeeeeeee frigggggggg!
Voi de cand stati in zona?
Eu stau aici de cand ma stiu. Am facut scoala gen. 69( de pe fosta Stejarului) clasele 1-4, dupa aia sc. gen. 195 si liceul Dante Alighieri. Adica nu prea am iesti din curte.

Mergi la inceput