Titan, Balta Alba mana sus!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laureta spune:


Noi mai mergem la parculetzul langa Policlinica Titan.O dadeam pe Inisa la trenuletz dar am vazut ca acum nu mai e trenuletzul.
O mai duc aici da e nebunie mare,si ea e prea mica o dau toti copii jos.




Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Noi stam aici doar de 1 an de zile. Pe 23 Ianuarie se implineste un an de cand ne-am mutat. Pana atunci am stat in centru, zona Piata Romana. Dar nu regret schimbarea de cartier, din contra. Aici avem mai multa liniste, mult mai multe spatii verzi si locuri de joaca pt copii, piata e mai ieftina aici etc.


Cornelia mami de Eduard(21 06 2004)
POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gargaritza spune:

Noi la topoganul mare din IOR ne ducem numai sa ne uitam....pentru ca suntem inca mici. Ne mai dam din cand in cand in leagan....dar Irina nu s-a hotarat daca ii place sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

quote:
Originally posted by copilutzu

Bunaaa!!
Garga si eu stau prin zona. Pe Reconstructiei bl. 29 langa scoala 86.In ce bl. stai???

"Multumirea este comoara cea mai de pret a omului"
Proverb indian


Copilutzu'



Pai noi doua suntem chiar vecine ! Putem sa ne salutam din balcon (poate) ! Eu stau in bl. 28 bis, cu fata spre cimitir si balconul spre scoala !

Ma inscriu si eu in club, ca viitoare mamica (actualmente in 20+ saptamini) de fetita sau baietel (nu stim inca), ca sa fiu pregatita cind o fi sa ne plimbam :)

Boghi

http://community.webshots.com/user/bogdanai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabelle spune:

Buna, si noi tot prin zona - Piata Ambrozie, intr-un bloc de langa parc. Lui Andrei (3 ani si 2 luni) ii place foarte mult la topoganul mare de la Baba Novac. Ideea este ca acum sta la parintii mei, in provincie, si ajunge pe aici cam la 2 saptamani. Primii 2 ani si i-a petrecut in IOR.
Asa ca, salutare mamici din Balta Alba
Isabelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

Noi stam la piata Nicolae Grig.Va salutam si va uram un Craciun fericit.
Vara si noi mergeam in parc,dar mai mult in cel de la policlinica Titan,Herastrau sau Carol.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia spune:

Ce ma bucur ca s-a deschis un asemenea subiect
Noi stam la Cinema Gloria si ne plimbam in Titan de primavara pana toamna, rar fugim in alt parculet mai departe de casa.
Mai sunt destule fete de pe forum care stau pe aici dar nu ced ca au vazut subiectul inca.
Sper sa ne intalnim cat mai curand ca acusica vine primavara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia spune:

quote:
Originally posted by andreea_tx

Si noi tot in Titan dar de partea cealalta a parcului adica Cin Gloria. vara tot prin ior ne facem plimbaricile mai nou la toboganul mare de la campia libertatii si arteziene,ca de cand s-a deshis...... e balamuc mare.de asemeni mai mergem si in spate la fab IOR ca si acolo e un parculet dragut si linistit.

andreeat



Noi stam langa parculetul cu toboganul mare de piatra.
Voi?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honey spune:

si eu stau pe reconstructiei in bloc 29, cred ca suntem mai multe mamici sau viitoare mamici; poate ne intalnim. eu stau la scara 3 si o sa nasc peste circa 2 saptamani. ne mai auzim si vorbim.pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagoiu spune:

Buna
Si noi stam in titan, la capatul lui 335.
Daca ati vazut asta vara in IOR o mamica cu un bb in carucior si cu alti doi pusti pe langa, sa stiti ca noi eram

Mergi la inceput