Titan, Balta Alba mana sus!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Andreea, multumesc !
Si noi am fost azi afara, ca era asa de frumooos ! Pina in IOR nu am ajuns, ca Andrei nu poate merge atit de mult pe jos, carutz nu mai luam cu noi si de dus in brate, nici pomeneala, ca ne rupe de spate si pe mine si pe tati ! Asa ca ne-am jucat la parcul din spatele blocului, cel de linga scoala ... cel mai haios a fost cind fii-miu s-a dezechilibrat si a cazut in nas in zapada, nu stia ce e chestia aia uda si rece care i s-a lipit de fata ! Hihiii, a fost de tot risul...apoi am facut oameni de zapada, am dat cu bulgari, distractie la max !
O seara buna tuturor !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

astazi piticu meu a fost foarte dezamagit ca nu am mai mers cu saniuta in parc.el vroia saracu dar eu n-am mai indraznit sa mai iau saniuta ca nu prea mai era zapada.
axcum ma tot bate la cap de cce nu mai ninge.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Maaaaaaaama ce "vacuta" sunt!!!
Si noi trebuie sa facem parte din gasca....ca fara noi nu se poate ....Eu sunt vecina de alee cu Andreea_tx (vecinicoooo oare de ce nu mi-ai zis de subiectul asta?....eu cautam subiectul cu facultatea Spiru haret...cu fetele de acolo, ca sunt si io de vreo 3 ani aspiranta, dar nu am reusit pana acum sa ma inscriu)

Fetita mea, Maria - Alexandra are 2 ani si 9 luni si de la toamna ....la gradi. Am tot sunat la gradi nr 191....dar tantiile alea gretoase de acolo zic ca toocmai in aprilie - mai se fac inscrieri, dar eu stiu ca nu e asa
Mai vedem noi....

Va pupacim de nu va vedeti si asteptam sa vina vremea frumoasa sa ne intalnim in parc.....sau poate acum la o repriza de dat cu saniuta si facut oameni de zapada???

Maria bb & mami Mihaela

INGERASA MEA(e o poza si cu Alex, baietelul Andreei_tx de la party)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Delia......eu mi-am petrecut toata copilaria in parculetul cu topoganul de piatra....hi hi hi ...ca numai ala era in zona....si am fost si la gradi de la potcoava (de langa topogan).....nici nu-mi vine sa cred cum au trecut anii.....

dar sa stii ca am trait mereu cu cosmaruri mari in legatura cu topoganul ala....niciodata nu am reusit sa ma dau pe el....pt ca mi-a fost frica.....e ffff inalt si fara nici o masura de protectie...asa e si acum asa era si atunci....

Poate sunt eu nebuna....dar asa e

Hai ca va pupik ca trebuie sa plec acasa....ca io sunt la serv acum si ......Vreau acasaaaaaaaaaa!
Sanatate multa la bebelusi

Maria bb & mami Mihaela

INGERASA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:



Am intrat repede-repede sa va mai salutam... sa nu ne uitati... Nu prea am timp... pt. ca am f. mult de lucru... asa ca intru mai rar...

de la noi... asteptam sa vina primavara mai repede ca sa punem de-o-ntalneala in IOR



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Soleil spune:

Cioc-cioc!!!
Daca nu va suparati... mai aveti locuri?

Noi stam langa policlinica Titan, pe Burdujeni. Nu prea ne plimbam prin IOR ca deh, am parcul de la policlinica sub geam! Ajungem si prin IOR, da' mai rar - desi fie-mea e tare incantata sa mearga la "tatuie" si sa-i spuna "saluti, tatuie!" .

Pupici!

Flaviana si Tiana Maria (20.03.2004)
Album Tiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Salut fetele ...sa va distrati in wek....io' lucrez

Sanatate multa!

Maria bb & mami Mihaela

INGERASA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Buna fetelor !
Eu nu am avut ce face azi si ne-am dus dupa gradinita in parc ,cu catel si purcel ,si cu prietenii lui fiecare cu bunica sau mamica si am regretat amarnic .Zapada s-a topit si e un noroi groaznic pe care fiul meu l-a colectionat pe blugi si pe cizme si.....mai departe nu va povestesc ,va inchipuiti si singure .
Fiicei mele ii ies dintii de sus ,toti 4 dintr-o data si ne chinuie de vreo 1/2 de luna de ne -a iesit pe ochi si pe urechi si ce sa zic o sa avem un week-end minunat ,adica o sa incercam sa ne odhnim cu randul ca sa putem sata noaptea cu Ana .

Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

si noi pe-aici, stam pe langa finante ilfov, la strada... in ior ajungem in we, cand e si tati... ca nu prea pot din cauza piticului sa mergem atat pe jos... dar asteptam sa dea caldura sa ne avantam la rate...

am vazut ca vorbiti de gradi... si noi vom fi "gradinari" la toamna, tati a fost la 216 si la 196... si tot asa, inscrieri in mai si iunie. nu mai fac preinscrieri, decid atunci in functie de varsta si cine e mai aproape. sper sa fie asa...

acum cand iesim profitam de parculetele mici dintre blocuri, nu mai mergem pana in IOR, imi e si mie mai comod...
si uitam, in ior preferam parcul cu casute de la biserica, asta daca nu stam la locul de joaca de langa cofetarie, la tic-tac

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Ooooo....lume noua la noi in gasca.bun venit fetele.
noi ne-am apucat de zugravit asa ca nu prea am timp de distractii zilele astea.

andreeat

Mergi la inceput