Titan, Balta Alba mana sus!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eeeeeeeeeee....la barfa vin...da' vin singurica,fii-mea are alte preocupari....
Gata,ne vedem,cind treceti spre IOR la primavara,dati un fluierat,ca va aud si ies.....

BRENDA

CU CE VITEZA AR TREBUI SA MERGI SPRE APUS PENTRU A NU SE TERMINA NICIODATA ZIUA?
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

quote:
Originally posted by bogdanai

Pai noi doua suntem chiar vecine ! Putem sa ne salutam din balcon (poate) ! Eu stau in bl. 28 bis, cu fata spre cimitir si balconul spre scoala !

Ma inscriu si eu in club, ca viitoare mamica (actualmente in 20+ saptamini) de fetita sau baietel (nu stim inca), ca sa fiu pregatita cind o fi sa ne plimbam :)

Boghi

http://community.webshots.com/user/bogdanai



Buna vecinica!!!
Scuze .....ptr. intarziere...imi pare bine ptr. voi si il rog pe "nenea"(tati) Florin sa pupe o butrika din cauza meeeaa
Eu stau in bl. 29 dar am vederea pe fata .M-am uitat la pozele tale dar sincer nu te cunosc.
Aici ai copilarit???
Sarcina suuuuper usoara si un bblino sanatos!!!


Un drum luuung incepe cu ...un pas !!!


copilutz'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

quote:
Originally posted by honey

si eu stau pe reconstructiei in bloc 29, cred ca suntem mai multe mamici sau viitoare mamici; poate ne intalnim. eu stau la scara 3 si o sa nasc peste circa 2 saptamani. ne mai auzim si vorbim.pa



Bunaaaaaaaaa!!!
Salut mamica vecinaaaa!!!
De cand nu am mai intrat pe aici ..cred ca ai nascut...
Sanatate multa tie si lui bblino.


Un drum luuung incepe cu ...un pas !!!


copilutz'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Dragele mele , sper ca nu dati cu rosii in mine...
Io.....m-am cam bagat la subiect din cauza titlului ....
Copilutzul nu are inca puiutziii, dar sper cu ajutorul lui Dumnezeu sa ajung anul asta aseeeeee .
Sper ca nu ma excludeti din gasca ca nu am (inca) puiutzi...
Va pupacesc si pe voi si pe puiutzi!!


Un drum luuung incepe cu ...un pas !!!


copilutz'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Copilutzu bun venit si tie in gasca noastra.sigur ca nu te excludem daca nu ai puiuti,sa-ti ajute d-zeu sa devii si tu mamica cat de curand.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Copilutzu bun venit si tie in gasca noastra.sigur ca nu te excludem daca nu ai puiuti,sa-ti ajute d-zeu sa devii si tu mamica cat de curand.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Moama se pare ca vb de una singura pe aici

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Eeee, in sfirsit va gasesc si eu, probabil ca nu am cautat cum trebuie, ca deja au "trecut" patru pagini !
Noi stam pe Th.Pallady, o statie mai sus de statuie, iar mama sta in blocurile din spatele Nufarului de pe Grigorescu, in zona Megaimage. asa ca pe aici ne facem plimbarile, acum mai mult in parcul din spatele blocului (este o scoala aici, nu stiu ce numar insa !) si in parculetzele de linga strand ... IOR-ul este cam departe pentru vremea asta uriata si rece, abia astept vara, sa ne relaxam un pic la iarba verde !
Va pup pe toate si va doresc numai bine ! Si ... treceti-ma si pe mine pe lista "titancelor", hehehe !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Fetelor v-ati scos gansacii aseara la plimbare ca ningea superb .Noi am iesit pe la 8 si am intrat pe la 10 .Am fost pana in parc la IOR ,cu saniuta si pe cea mica am tinut-o in "marsupiu" dar si pe saniuta cand era fratele ei dispus sa ne ajute si sa o primeasca ca el a fost atat de fericit ca numai nu a mancat zapada !
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

bun venit si tie Alice.
si noi am iesit astazi in IOR cu saniuta,ne-am dus pe aleea care merge spre biserica de lemn ca e panta un pic spre lac si fiimiu s-a dat acolo cu saniuta.bucurie mare ca a nins,vroia sa ne scoata afara de aseara cand a vazut cum ningea.

andreeat

Mergi la inceput