Constanta te saluta! (60)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Dady, nu pot sa cred... Iti doresc insanatosire grabnica.
Adinutza, sotul meu vine sa te colinde ... pe Dragoslavelor. pe la 17 30. Sa-i deschizi... da? De la voi merge la Arhiepiscopie.

I-am citit mamei lui Claudiu ce ati scris si tu si ege. si dady si va multumeste ca sunteti alaturi de ea. Va doreste din tot sufletul bucurie si lumina de Sarbatori

va doresc distractie placuta


www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-saptamana asta puteti face ceva pentru el -0900900050-fiecare apel donati 5 euro
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Fetelor vreau sa va intreb cine vrea sa fie Mos Craciun?daca se anunta cineva ar fi bine sa fie la 17 acolo ca sa -l imbracam in costum.daca v-ati uitat pe poze in camera in care vom sta cu piticii nu avem cum sa incapem toti(ma refer toti adultii).Nu e chiar atat de mare si nu le putem lua tot aerul la copilasi.E bine totusi ca e un hol unde putem sta noi adultii.
va pup si ne vedem la 5

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea noastra


Amintiri de la implinirea celor 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna, Buna!
Tania imi pare nespus de rau ca ai trecut prin acele clipe de groaza. sper sa-ti revii cat mai repede psihic si fizic. Masina las-o ca se repara, tu sa-ti revii repede.
Abia astept sa ne vedem la ora 5.

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

colt cu unirii(langa complexul unirii)pe poarta scrie centru de zi(nr 4 bis)

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea noastra


Amintiri de la implinirea celor 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Piticii s-au distrat grozav in seara asta. Mosul s-a intrecut pe sine. Adinutza, cred ca tati al vostru si-a gresit cariera.
Multumim infinit gazdelor. Ne pare rau ca n-am putut ramine mai mult.
Pupici si inca o data thanks pentru tot.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

si noi ne-am distrat fantastic.alex a fost foarte incantata de copii si de toata agitatia.
mos craciun de o rabdare rara.
toti copii au fost extraordinari.parintii la fel.nu am apucat sa mai vorbim.poate cand o mai creste alex si o sa mearga singurica.
taticii au fost mai pe margine dar si sotul meu face parte din fratzia lor.
va pup si va urez sarbatori fericite de pe acum.

jo si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna seara!
A fost super la petrecere, ne-am simtit minunat. Mosul a fost in forma maxima .
Ne-a facut placere sa va cunoastem, cu toate ca nu prea am avut timp sa vorbim prea mult.
cateva poze de la eveniment chiar aici
O seara usoare si somn usor piticilor obositi .

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Si noi ne-am simtit super bine si pentru asta va multumim tuturor ca ne-ati primit alaturi de voi.Imi pare doar rau ca n-am putut sa-i fac si motatei mele poze cu mosul, ca s-a speriat de el si-a inceput sa plinga.Inca nu-mi dau seama de ce ? Oare de barba s-a speriat? Oricum ,mosul a fost tare simpatic, chiar daca n-a vrut sa-l "ubeasca".Data viitoare....
Camelia ai fost tare harnicuta, multumim pentru poze.
Cind a venit tati sa ne ia , nici n-a vrut sa urce in masina, pe motiv ca ea vrea la bebici ,nu acasa.
Multumim si "mai vlem!".
Pupici la toti bebicii!
Ghiulten+ Ayla(15.01.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

si noi ne-am simtit foarte bine.Nu am avut cand sa vorbim ,asa e dar nu-i nimic recuperam cu alte ocazii.
Abia astept sa vad caseta.Multumesc inca o data tati de Bia pentru ajutor.
Mariuca a fost foarte incantata de Mos Craciun(de la noi o bila alba) drept pentru care nici acum nu doarme.Intreaba cand mai vine?Ii era frica de el dar tot a stat in brate si a spus ceva din cantecel.
Adinutza Bogdanel a fost grozav cand a intrat Mosu' si a spus Nu e mosul e tatiiii!!!!! si noi mamicile de langa el sssssst
Multumim gazdelor si le uram Sarbatori fericite!

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea noastra


Amintiri de la implinirea celor 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Felicitari pentru initiativa. Mi-a spus sotul meu ca puii vostri au avut rabdare sa-l asculte ..

In numele lui Claudiu, va multumim. Banii (1.350.000 lei) au ajuns la el in seara asta. I-am povestit cum si de la cine i-a primit. Sunt momente miraculoase. As fi dorit sa fiti acolo sa simtiti si voi multumirea si caldura din ochii lui.

Felicitari

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-saptamana asta puteti face ceva pentru el -0900900050-fiecare apel donati 5 euro
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput