Impreuna, Timisoara (34)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Dragutze foto, Angy11!

Cred ca am sa incarc si eu cateva imediat.

Va pup si Sarbatori Luminoase in continuare!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Sarbatori fericite si un an nou plin de bucurii si impliniri
va doresc din suflet,

Anda, Edi si Cosmin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

Hristos s-a nascut!

Cum ati petrecut?
Copii au fost incantati de venirea Mosului?
Noi am petrecut bine, in familie, cu multa bucurie si pace in suflete...
Vali a fost si ea la noi in Ajun, va ureaza si ea tuturor Sarbatori fericite!
De ieri e plecata la Romanesti...
Ines a fost tare fericita si bucuroasa de venirea Mosului.
Cum ramane cu intalnirea de azi?
Se mai tine?
Ca noi azi am vrea sa mergem la cumnata mea dupa-masa...si nu stiu ce sa fac...
Va doresc in continuare sa petreceti frumos...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao, fetele! Am venit scurt pe la serviciu si profit de ocazie sa va mai urez o data Craciun fericit!
La noi a fost foarte frumos. Toate au mers perfect. De la meniu pe care l/am respectat intocmai la modul cum s-a distrat spiridusul. A primit o multime de cadouri> de la noi un bebe cu suzeta, biberon, port bebe, farfurioare, olita, etc., de la buni o pereche de pantalonasi grosi si un leagan pe care tata l-a agatat de tocul unei usi si care o pasioneaza la culme, de la nasi doua papusi, de la unchiul Andrei carti de colorat si un set de creioane, de la vecini hainute, o broasca testoasa pentru baie si o minge imensa. Pe la 19,00 eram toti adunati, am desfacut cadourile si am colindat. Ne-am distrat pana spre 1,00 cu pauza din partea mea cat am culcat spiridusul. In 25 am dormit pana tarziu si pe urma am plecat in vizite. A fost frumos!

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana
http://community.webshots.com/user/danielactin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

Cum ati petrecut?
Cine lucreaza azi?
Eu am liber pana in 3 ianuarie.
Gabi, cum e Lucas?
Sper ca mai bine...
Am pus poze de la Craciun aici:

http://community.webshots.com/album/529491615speGYh

Va pup, si sper sa intrati azi sa povestim cum am petrecut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Unde petreceti revelionul?
Incepeti deja pregatirile de revelion?
Ce meniuri pregatiti?

POZE CRACIUN:

http://community.webshots.com/album/529491615speGYh

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Buna dimneata,

Eu sunt la lucru, muncesc cu drag si spor...

Ma bucur ca ati petrecut in liniste Craciunul , azi e Sf. Stefan, nu stiu daca avem Stefani sau Stefanii printre noi, oricum un sincer La Multi Ani pt ei!

Si la Ioana a venit un Mos superb parca era ala din reclama Coca Cola..o sa pun poze cand le primesc, a spus impecabil 2 poezii si l-a pupat.

Revelionul il facem tot in familie.

Cum v-ati distrat la intalnire?

Doris numai tu esti prin zona?

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Sunt si eu prin zona.Dar am tot scris,am pus si poze zilele trecute,e tare liniste pe-aici.
Irina,vorbim pe mail sau messenger.
Danitin,te felicit ca ti-a reusit totul asa cum ti-ai dorit,e mare lucru ca ai atata energie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor! am ajuns si eu un pic pe aici, cu greu, tare!

vad ca v-ati distrat frumos toate. si noi.a venit mosul cu multe "cadoiuri" sub brad. am reusit sa-l si rasturnam rapid. krisztina a primit o gramada de jucarii, hainute si un munte de dulciuri pe care le-am dramuit repede, ca era in stare sa pape tot pe loc. am fost pe la socrii, pe la cumatul meu apoi in 26 au venit ei la noi si toate cele. a fost frumos, am mai si dormit cite un pic si dupa toate astea, a urmat si obisnuita criza de fiere, asa ca am si bolit

cum a fost la intilnire? s-a mai tinut?

gabi, cum sunteti? sper ca v-au trecut racelile.

angy frumoase poze!

danitin,ma bucur ca ti-a reusit totul asa cum ti-ai propus, felicitari!

eu sunt la lucru, nu mai am concediu. despre revelion, stam acasa toti trei, poate vine cineva la noi, inca nu stiu. sigur este ca nu putem pleca niciunde! despre meniu, momentan nici sa nu vad, nici sa nu aud de mincare, mai tirziu mai vedem

acum ma duc la treaba ca altfel

pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Daca ar fi numai si numai dupa mine, mi-ar place sa fac Revelionul undeva, pe malul marii... De mult imi doresc asta! Deocamdatat ramane la stadiul de vis. Am primit o invitatie din partea unor prieteni sa mergem de revelion la cabana lor de langa Garana. Nu ne-am hotarat inca, in primul rand pentru ca masina este inca stricata iar cu cea de la serviciu nu indraznesc sa ma aventurez pe munte. In al doilea rand nu este zapada dar s-au anuntat ploi. Nu are rost sa plec cu spiridusul pe munte ca sa stau in casa ... Asa incat, daca pana vineri nu ninge in zona Semenicului, ca sa putem schia macar cateva zile (avem amandoi liber pana in 5) ramanem in oras. Mergem la niste prieteni acasa, au o gradina mare si au promis ca vom face fripturi in curte, la foc mare ca de tabara.

Multumesc Angi, multumesc Irina pentru aprecierile la adresa energiei mele. Am eu o intreaga filosofie pe tema, cum ca daca nu te agiti ca sa obti ce vrei te plafonezi, etc...
Va doresc tuturor un an nou fericit, plin de impliniri si sanatate!

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana
http://community.webshots.com/user/danielactin

Mergi la inceput