Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Si eu stiu ca poti ramane daca nu ti-a venit inca cm. Am cam uitat ce-i aia, da' zau ca e tare bine asa. Spre rusinea mea, si puteti sa ma faceti de rusinica, n-am ajuns inca la doctor la control.
Marlena, frumoasa aniversare. Eu nu stiu cand s-a intamplat, a fost o luna tare agitata decembrie trecut. Da' tare mi-ar placea sa stiu.

ruxandra, mama de matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by RalucaCostiurin

Bine, mai moderatorilor ciufuti, inlocuiesc verbul a pizmui cu verbul a invidia!

Raluca, mama Radului - 29.09.2005
Poze


Doar nu-ti imaginezi ca sta vreun moderator la panda,gata sa sugrume din fasa tot ce(-a)pare mai "neortodox" pe forum...E vorba de un motoras care face treaba asta murdara
Marlena,daca vreodata e ceva de modificat si subiectul este deja inchis,poti apela fara problema la unul dintre moderatori!



Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Diana, bine ai venit la noi! Eu sint moldoveanca, asa ca o sa te trec pe listuta mai repede, nu astept sa faca melcul "tzushti".
Raluca, o sa inlocuiesc poza in albumul cu mamici. Dar astept sa vina sotul cu super aparatul pe care l-a luat (cik are 7 Mpixeli, whatever) si sa ma pun pe facut milioane de poze fetii, sa o imbrac si eu cu toata garderoba si sa o pozez.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Alinam, parca tu ai cumparat pompa aia miraculoasa cu aspirator?/ Cat costa? Mai dati-mi si mie o data linkul cu pompa sau cu site-ul unde se poate cumpara, ca in comert nu este.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/karmenutza2004/album?.dir=/6b3f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns country girl spune:

Cica ar fi la farmacia 2NA din spate de la Unirii pompa minune.



poze cu "Zmeoaica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns country girl spune:

dar pentru orie eventualitte iaca si linku'
www.overland.com.ro



poze cu "Zmeoaica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

da eu am cumparat pompa....adika maine ar cam trebui sa imi ajunga prin posta, daca esti din bucuresti ti-o aduk ei in aceeasi zi.Costa 400.000 rol :) situl ....a, l-am uitat da caut si ti-l dau.

Alina si bb Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

http://www.overland.com.ro/ uite si situl, dar in bucuresti o gasesti si la farmacii :Pharmaplanr Calea Calarasi 133 si DR. Taberei 34.

Alina si bb Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

si inca: Au bagat din nou la farmacia 2Na de la Unirea. Se mai gaseste la:
* Farmacia PHARMAPLANT , Calea Calarasi 133 – Hala Traian
* Farmacia ADM2000 – Drumul Taberei 34 si str. Stefan cel Mare
* Farm. FARMATOP - Str. Padurea Craiului nr.1 sector 3 ( in spatele magazinului TITAN)
* Farm. YORK - langa Budimex
* Farm OMNIA ( Medfarm) - sos Berceni nr.35 sector 4


Alina si bb Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

hai ca ar trebui sa mi-o dea astia gratis la cata reclama le fak ... vezi ca se diskuta aprins despre pompita la :parintii intreaba parintii raspund.

Alina si bb Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput