Endometru, ovulatie, temperaturi, monitorizari 91

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

Simo fata desteapta


"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Ingerasule, minunata vestea ca sora ta e gravi, sa-i dea Dumnezeu o sarcina usoara si sa te molipsesti de la ea Nu stiam ca si sora ta isi doreste un bb, de fapt nici nu stiam ca ai o sora Poate ca va pregatit o surpriza mai mare decat va imaginati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Madana, pai mi-am dat seama ca ai nevoie de o mana de ajutor, ca de ieri tot incerci sa remediezi situatia! Poate impreuna avem mai mult spor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristinna spune:

Simonette, punct ochi punct lovit. Intr-adevar nu ne certam ci doar ne spunem ofurile in momentele de cumpana. Insa ma simt cu musca pe caciula pt ca eu am inceput cu toata smiorcaiala si depresia mea. Imi cer scuze daca am cauzat tensiuni cu iesirea mea de ieri .Nu am vrut sub nici o forma sa isc conflicte sau certuri printre voi, ci doar sa ma descarc cuiva. Si cum voi sunteti cele care poate ma pot intelege.......
Mishulina foarte interesant articolul. Deja sunt mult mai optimista .Se pare ca urmeaza un an foarte bun pt BB

Cristinna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Eu sunt tare mandra ca am reusit sa dau vro 4 kile jos [noroc cu divergentele avute cu cheliuta] si azi ma duc sa-mi cumpar ceva frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

fiindca stiu ca v-a inveselit Liana acum cateva zile, va mai trimit si eu un link:
http://powerpres.com/xmascard03.html

Eliza si Mara (24 ian 2002)

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

Simo stiam eu ca o sa imi intinzi o mana de ajutor. Eu sunt in Z25, deja incep sa am semne de, sani grei shi dureroshi, mi-e foame in continuu, shi intepaturile de rigoare. Dar ma incapatanez sa fiu . Uite asha ca sunt eu incapatanata.

"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Cristinica, stai linistita scumpa, ca nu esti nici prima, nici singura, nici ultima! Eu ma bucur ca te-ai descarcat si ca acum esti mai bine! Te inteleg si te sustin oricand ai nevoie, dar sper sa nu mai fii trista niciodata si sa vina bebeu curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madana spune:

geliza

Cristinica acum ca te-ai descarcat de energiile negative, acum uite iti transfer eu putina energie d'aia cu plus

"Cei mai frumosi ghiocei prin maracini se gasesc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Madana, nu te lasa rapusa te rog io! Poate reusesti sa-i pacalesti

Mishulina, ma bucur ca ai capatat ceva mai mult optimism, datorita acelui articol, si eu o urmaresc pe Urania uneori, doar doar mi-o spune ca luna cutare o pun de bb! Uite un mare de la mine ca nu te lasi!

Mergi la inceput