The best of aug-sept-oct 2004 (95)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

stefan, nathalie- sanatate si
sper ca sunteti mai bine ca eu sunt mai in urma cu cititul.

sanatate si celor cu problemute cu kk, si rabdare mamici cu dieta.

Lia il invata pe Liam ca trebuie sa suga suzeta, si sa-si roada gulerul- si el nimic...nu-i cool bebe asta mic.
si nu mai vrea sa doarma la ea in camera-ce sa ma fac fetelor?
pufy-noi avem 4 dinti.

anamaria-Alex 24.08.1993 ,Lia 21.10.2004 si Liam-17.11.2005

poze de copii cuminti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39200" target="_blank">povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra
Soyons justes, mes amis! ętre l'empire d'un tel empereur[…]; et qu'y a-t-il de plus grand? – Etre libre, dit Combeferre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

multumesc pentru nr de dinti schimbat...

anamaria-Alex 24.08.1993 ,Lia 21.10.2004 si Liam-17.11.2005

poze de copii cuminti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39200" target="_blank">povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra
Soyons justes, mes amis! ętre l'empire d'un tel empereur[…]; et qu'y a-t-il de plus grand? – Etre libre, dit Combeferre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Anamari si sa cresteti mari si sanatosi!

De Ana_miti si de Alex ce mai stiti fetelor?

Pupici!


Ioana& Alesio(08.10.2004) Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Sara buna!
Eu am citit pana aici si nu stiu cui sa urez mai repede SANATATE! Sa dea Domnul sa va treaca rapid de tot si fara chinuri si Giuliei , si lui Nathalie , si tuturor kkciosilor care au mai ramas... plus bafta la intarcat!
Lorena_andreianu, bafta tzontzoniciului la mers.. hehehe, da, au o moaca mandra cand merg prima oara...
Danyce, eu sunt super incantata de maimuta mea ca s-a purtat neasteptat de bine la magazine... noroc insa ca nu eu vroiam sa fac cumparaturi ci prietena. Gogo - spre deosebire de cum se poarta in supermarket unde trage tot de pe rafturi si vrea sa-i desfaci de urgenta orice pachetel "furat" - aici se uita la noi, apuca frumos haina de pe umeras cu 2 degetele si se uita mandra la mine... la una verde facuse o pasiune... plus ca oglinzile omniprezente erau distractia nr1. Iar bradutii n-o interesau, doar globurile . Bafta marti la cizme !
Ionella pupa-l pe ginerica Alex !
Crismir la anu' venim si noi la Brasov ca pica vineri, poate ne luam liber ca m-ai facut invidioasa!
Anamari, hihihi, Liuta vrea bebe cool si Liam nu si nu ? Cred ca sunt dulci foc... si sa vezi ce nazbatii or sa faca amandoi...
Mina, pai sa mergi dom'le sa iei papuci de vizigot ! Gogo are unii rosii cu floricica galbena pe care se opreste si o mangaie ca sa-i zicem noi ce frumosi sunt. Te pui cu gusturile copiilor...
Am si uitat ce vroiam sa mai zic... deci inchei cu "noapte buuna!!!!!"

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniver31 spune:

Anne sper ca sunte-ti bine.Ma rog la Dumnezeu sa nu ave-ti probleme grave.Pupici dulci de la noi.

Sanatate tuturor copilasilor bolnaviori.

Andreea si lui Nathalie pupici dulcici.

Acum sunt un pic....trista dar si fericita...am vazut pe otv asta seara o emisiune cu un baietel de 14 ani,Silviu bolnav de leucemie care trebuie sa faca transplant de maduva...este atat de frumusel.....Doamne ce necaz pe bieti parinti...dar totul o sa fie bine ca aveau un nr de teledon cu 5 euro apelul si ffff multi oameni au sunat si ...aproape au strans banutii care ii redau viata bietului baiat.Of ,ce trista este viata asta uneori.Ii multumesc zi si noapte lui Dumnezeu ca suntem sanatosi ,ca asta este cel mai important.

Hai ca nu vreau sa va intristez si pe voi....

Aissa ,Roandre,Geo,Elliana......si restul...unde sunte-ti???
Chiar nu ne mai spune-ti nimic despre voi?

Nici tu NinaB??????



Oana,Nae si Danny(17 10 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

'Neata si de la noi!

Aseara am inceput tratamentul cu brocriptin, deci ieri la amiaza a fost ultima data cand a supt bazucu meu drag!

Ionella ma bucur ca mai dai si tu pe aici....mai ales ca randurile celor ramase pe "baricade" s-au imputinat simtitor!

Mamici cu puiuti bolnaviori cum sunteti?????????

Pupici!


Ioana& Alesio(08.10.2004) Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by daniver31


Aissa ,Roandre,Geo,Elliana......si restul...unde sunte-ti???
Chiar nu ne mai spune-ti nimic despre voi?
Nici tu NinaB??????

Pe aici... insa, n-am timp... va citesc cand apuc si cat apuc... si cam atat... Am impresia ca nu-mi ajunge timpu' si ca n-o sa mai reusesc sa termin niciodata ce am inceput... Dar tot e bine ca pot sa lucrez acasa si sa stau cu cupilu', chiar daca uneori imi vine sa plec in lume si s-o las...

Meme incontinuare face prostii... nu ca ultimele... ca n-o mai scap din ochi... Multumim v-ati gandit la noi
Noutati n-avem... de-asta n-am mai scris nimic... daca mai facea vreo tampenie sigur apaream pe aici...
Io, una, daca citesc... ca s-a intamplat si la altii parca ma simt mai bine ca nu e "unica"... asa ca va scriu ca sa va "bucurati" si voi ca fac si altii si nu-s ai vostri mai breji in efectuat boacane...

Cam asta ar fi... revin cand mai avem noutati...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

ANNE33, si sanatate puiutei!...Doamne,oare ce-o fi avand....asteptam vesti!...putere multa iti doresc Ana,sa treceti cu bine!

Of,mai fetelor ce de puiuti bolnaviori

ANDORA, si iti doresc sa ajungi la anul la Brasov sa-l vezi pe Hrusca.

Ioana, pt Alesio si pt tine

LORENA,sanatate si BRAVO pt puiul umblaret!
IONELA, si voua!


fetelor si sanatate multa,multa ca asta e cea mai importanta!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Anne33, asteptam si noi noutati cu sufletul la gura. Speram ca Giulia e mai bine.
Pufymic, curaj cu intarcatul bazucului!Va fi bine, vei vedea.
Ana_a, ce mai face Stefan?Sper ca nu mai are febra si se simte bine.
Noi trebuie sa plecam iar ca domnisoara "strica tot" nu are stare si eu mai am niste treburi de reglat.Pupici tuturor,


Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Salut!

Joi dupamasa starea lui Stefan sa agravat destul de rau, a inceput sa tuseasca foarte urat, parca se sufoca, am mers cu el la alt medic care ne-a spus ca are laringita, ne-a schimbat complet tratamentul si acum facem injectii.Nu mananca NIMIC, e foarte palid, plange, iritat, este si ametit din cauza ca nu a mancat de marti mai nimic, vreo 2 biscuiti si ceva miez de paine....In schimb a baut ceai si zeama de orez pentru ca a facut si un pic de diaree, acum cred ca am scapat de diaree dar sa constipat...
Doctoritza ne-a dat un medicament - prednison - pe care trebuie sa-l ia la ore fixe si toata doza recomandata...azi dimineatza mi la vomat, la fel si dupamasa... imi este si groaza ca nu mai stiu cum sa-l pacalesc sa-i pot da aceasta pastilutza, o jumatate de pastila cat un bob de orez ffff amara...
Abia astept sa-l vad ca mananca, macar un pic!
Dar oarecum ma bucur ca ia dat injectii pentru ca nu stiu daca reuseam sa-i dau suspensia, nu vrea cu nici un chip sa ma apropiu de guritza lui...ma chinui de mor cu panadol pentru temperatura.
Acum doarme, sa mai linistit, ma duc si eu langa el pentru ca sunt franta de oboseala, desi nu stiu daca voi reusi sa adorm.

Sper ca Giulia sa fie OK, si Nathalie!Sa va faceti bine cat mai repede!



Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput