The Best of aug-sept-oct 2004 (94)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniver31 spune:

Am uitat......ma inscriu si eu in lista voastra cu uitatul......Daniel are 8 dintisori.Multumim ca ne treci in listuta.


Ideei de cadouri ptr sarbatorii...nu ave-ti????Ca eu nu am....

Oana,Nae si Danny(17 10 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Pentru copilasii la care n-am schimbat nr de dintisori, va rog sa-mi spuneti din nou. Multumesc!

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani romanilor de pretutindeni!

Noi avem 8 dinti! Andreea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irrinaa spune:

La multi ani! tuturor romanilor

danina, ii stiu din vedere;sotzul meu a fost vecin cu el, iar pe ea o stiu pentru ca am avut nevoie de serviciile ei
daniver31, sa nu te astepti sa bea un bibe din prima;fiecare 10 ml sunt o victorie;iti tzin pumnii;nici eu nu credeam sa reusesc vreodata
lilia, pentru tine si Amelia;va admir foarte mult;si mult succes in campania pe care ai inceput-o
andreea,noi avem 7 si 2 maselutze;a treia maselutza o sa apara zilele astea;multzumim


Irina & Viviana (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna seara mamici!

Cum v-ati petrecut de ziua tuturor romanilor???

Lilia ma bucur ca ne mai dai vesti despre voi! Multa sanatate si putere va dorim!

Andreea pentru modificarea nr. de dintzoci din lista!

Vroiam sa scriu mai multe.....dar am uitat!!!.....cred ca incep si eu cu lista sa nu mai uit!

Pupici!


Ioana& Alesio(08.10.2004) Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Buna seara... de fapt buna noaptea . Hop si noi cu nr de dintisori: 9
Lilia, pupa mult de tot si din tot sufletelul printzesuca curajoasa ! Eu nu stiu despre ce cearta vorbesti, am lipsit cam multisor de aici, insa te admir mult pentru ca esti puternica la fel ca si Amelia si astept mereu vesti despre voi. Si mai astept cu incredere si momentul in care ghipsul va fi o amintire si cand toate postarile de aici vor fi pline numai de vesti bune! Forumul este creat pentru a comunica, iar o prietenie virtuala presupune - ca si una reala - si impartasirea durerilor. Deci... astept sa mai povestesti despre mandruta ta si-ti tin pumnisorii mereu! Pupici multi!!!!!!
Atat am vrut sa spun, iar n-am avut timp de nimic asa ca inchei ca sa nu va plictisesc... Intreba cineva de cadouri... Eu azi i-am luat fiica-mii in avans de Mos Niculae un "pian electronic cu animale" din Cora cu 299000 si ii place la nebunie. E in prospectul de jucarii. Finutului o masina teleghidata... Am mai vazut cuburi de plus mari si moi colorate... dar ce n-am vazut, ca-mi vine sa cumpar de 10 ori pe zi jucarii.. Poate o papusa cu multe haine de schimb, ca ne place sa ne imbracam mereu cu ce ne pica-n mana (sutienele mele si le atarna cate 4-5 pe gat ca si orice textil ii pica-n mana, de ex... bikinii - si cred ca-i va placea sa faca asta si papusilor) Finutului cred ca-i iau o casuta din aceea multifunctionala (tot cu forme de potrivit),trenulet de jucarie (noi avem deja 2) si nu stiu ce altceva.. mai am si nepotica de 3 ani si nu stiu ce-i iau...
Am gasit caciula tip cosmonaut, din aceea cu gat, si vreau sa-i iau lui Gogo... in rest mai vedem, cred ca ajunge
Hai ca va pup, mii de scuze ca m-am lungit atat, nu dati cu rosii ca va pupacesc, noapte buna!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Lilia, multa putere pe mai departe iti dorim si noi, iar Ameliei ii dorim sa se faca cat mai repede bine, sa reuseasca operatia si sa scape de ghips, iar vara viitoare sa te fugareasca prin parcuri.Poti scrie linistita despre ce te framanta, despre starea Ameliei pt ca intotdeauna vor exista suflete care sa-ti fie alaturi, intotdeauna iti vor fi adresate cuvinte frumoase din partea majoritatii dintre noi.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniver31 spune:

Buna dimineatza fetelor......cam matinala sunt azi!!!....si cam trista...am vazut un film frumos ,zic eu:reuniunea(1994)dar tare trist(a fost pe hallmark azi dim la 5) si nu mai am chef de nimic.....daca o sa-l vedeti o sa-mi da-ti dreptate...

De fapt intrasem sa te intreb Andreea(andora)unde ai gasit caciulita aceea tip cosmonaut ?si daca aveau si albastre sau ceva in gen...am una si este rosie ....si vrem albastra....

Nu sunt foarte coerenta nu-i asa?Va las....Pupici si o zi frumosa.

Oana,Nae si Danny(17 10 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Neata!!!
Daniver, caciulita aceea e in Pta Moghioros aici langa mine. Vanzatoarea mi-a aratat atunci una alba cu niste chestiii f mici rosii intr-o parte insa n-am intrebat ce culori mai are. Daca iesim pana-n pranz fug si-i cumpar si intreb si de alte culori. Daca au albastru sa-ti iau? Zicea ca ei aduc mereu fiindca ca se vand si vor aduce atata timp cat exista furnizorul .
Mai eu nu stiu ce film ai vazut, dar aseara tarziu asteptand sa-mi vina randul la net dupa barbatu-meu incepuse un film nu stiu unde cu un copil care murise in somn strangulat cu snurul de la un calut. Miti mi-a inchis TV cand a vazut ce-i povesteam, apoi nu m-am mai uitat. Eu am facut candva un curs de bioenergie si m-am hotarat sa fac cum m-a invatat acolo: ceea ce nu pot schimba sa nu ma afecteze, fiindca doar imi consum energia si recuperarea ei dureaza infinit mai mult. Asa ca evit sa ma enervez, nu spun ca si reusesc... cu atat mai mult filmele triste... Sa stiti ca n-am innebunit . Scuzati stilul matinal repezito-zapacit

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irrinaa spune:

"La multi ani!" Simona, sa fii sanatoasa si fericita mereu

Irina & Viviana (30.09.2004)

Mergi la inceput