Endometru,ovulatie,monitorizari,temperaturi 85

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pai atunci Multi ani inainte sa fitzi fericiti si sa va iubiti mult...
hai fetelor toate in cor

....Multi ani traiasca...Multi ani traiasca..cine sa traiasca...cine?????..cine...simo si cheliosu...sa traiasca si sa faca multzi bb-eiiiiii
somn usor iubita...mai stau si io putzin si fug sa sar in spinarea lui


si apropo...cum sa nu vaz iubita cine e "responsabilul"...
da o lasai mai pe urma ca dehhhh avusaram mult de urat...
asa ca io am fost prima pe saptamana asta cu mana buna...dupa cum stiii....ti-am intins odata o mana si faptul ca m-ai prins a contat mult pt mine...deci...deci bunatatea s-a transmis...
si io sunt mandra de tine fatooooooo...bravos....asa sa o tiii luna asta prima sa fiii si cu gravideala....
hai ca te las ...fugutza la chelios si da'i pupici si dece nu..si.......aaaaaaaaaaaaaa stai ca sunt dilie..uitai...lasa..lasa ca si maine e o zi...


olteanca


Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ahaaaaaaaaaa...ahaaaaaaaaaaa..vaz ca iti facui pofta ...Ha??


olteanca


Liana

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

simonette...LA MULTI ANI!!!.cu intarziere pentru aniversarea casatoriei..
Sa va Domnu' o viata implinita cu cel putin un bebe alaturi
Liana 30...pupici dulci
Mirona..
Kateryna...
MOana....iti dau un pupic...desi ultima ta atitudine nu mi-a placut...da stii cum e...fiecare le stie pe ale lui...daca anu asta n-a fost....desi eu sambata astept o veste buna de la tine..o sa fie sigur la anul!...nu te descuraja...si sa stii ca sarcina nu e ceva asa de greu de suportat...

anda

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Buna dimineata ROMANIA si La multi ani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Fetelor sunteti asa de scumpe!!!
Multumesc din suflet pt. urari!!! Am drept sot, un OM deosebit, care ma iubeste si pe care nu l-as da pt. nimic in lume!!!Are un suflet asa de frumos!!! Mancai-ar mama chelia lui!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Eu astazi sunt intr-o dispozitie tare urata...sunt trista, ca l-am visat pe tatal meu,pe care l-am pierdut in februarie, Dumnezeu sa-l odihneasca! Tatal meu, a fost un barbat tare frumos si f. elegant! A murit in chinuri groaznice El...un om care n-a baut, n-a fumat...n-a avut viata dezordonata! A fost un om f. cumpatat in tot ceea ce a facut! Am plans toata noaptea, ca am in suflet o durere pe care nu pot sa mi-o alin! Viata merge inainte, dar despartirea de cei dragi e cumplit de grea! Aratati celor dragi, cat de mult ii iubiti, nu lasati nici o zi sa treaca, fara sa le adresati macar un cuvant frumos! Oricat de mult i-ati arata unei persoane ca o iubiti, atunci cand vine clipa despartirii, nimic parca nu e suficient! Eu una, mereu il pupam pe tatal meu, mai ales in cei trei ani in care s-a chinuit, dar acum mi se pare ca puteam mai mult!!! Dragele mele...faceti gesturi frumoase fata de cei dragi, chiar si fara ocazii deosebite...mangaiatii...alintatii...Ei sunt ceea ce avem mai de pret!!!

Sper ca nu v-am stricat ziua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Simo draga ... nu ne-ai stricat ziua ... stai linistita ... doar ne-ai facut sa varsam o lacrima.
Odihneasca-l Dumnezeu in pace pe taticul tau.

fug sa-mi sun si eu parintii ...


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Mirona...Sa te-auda AL de sus!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

LA MULTI ANI pentru toti romanii si toate romancele actuali sau viitori parinti de pui tricolori!!!

cricri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

Simonette:poate nu stiu eu multe despre fertilitate,dar la capitolul parinti pierduti din nefericire am ceva experienta.Tata a murit acum 14 ani,iar mama acum doi ani.Daca la tata eram prea mica sa constientizez ce se intampla,la mama am resimtit socul din plin.N-am crezut niciodata ca va veni un moment cand o sa ma rog sa moara mama,doar ca sa n-o mai vad chinuindu-se.Era totul pentru mine:inceputul,punctul meu de sprijin,centrul meu de echilibru,oaza mea de liniste.Credeam ca acea durere nu se va alina niciodata...dar timpul a trecut si dupa 2 ani nu mai imi aduc aminte de momentele in care boala o transformase,imi aduc aminte doar de momentele frumoase cand era sanatoasa si nu pot decat sa fiu fericita ca am avut asa o mama buna si iubitoare.
Sper ca nu te-am intristat pt ca nu asta era ideea.
In concluzie fi fericita ca ai avut un tata care a meritat iubirea ta si te-a facut sa pretuiesti familia.Toti parintii se duc la un moment dat;tot ce conteaza sunt amintirile,clipele frumoase petrecute impreuna.E bine sa ai de ce sa-ti aduci aminte cu drag!
Nu uita:DUREREA trece,ramane doar IUBIREA
te pup

cricri

Mergi la inceput