Dr. Tutunaru ( 9 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Cypocs, adresa ta de mail apare la profilul tau de utilizator.In partea de sus a mesajelor tale apar niste iconite, una dintre ele este adresa de mail.Ti-am trimis un mail pentru ca nu aveai activat pm-ul.
Cat despre adresa de la cabinet, suna la numarul de programari si ti se vor da toate detaliile. Poti accesa si site-ul dat de Dianad si vei afla mai multe.

Nicoleta si Alexia (dn 21 aprilie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucians spune:

Salut!Cunoaste cineva sau i s-a recomandat cuiva Aspenter?Sunt graviduta in 7 sapt,dupa un avort spontan,in luna mai,si preventiv mi s-a dat tratam cu:pregnyl-o injectie la 4 zile,magne b6,utrogestan,nelipsitul acid folic si ASPENTER(care la fel ca si celelalte este contraindicat in sarcina,si mai mult decat atat, are alte indicatii,in alte scopuri)Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

Lucians eu zic sa stai linistita. Nu ti-ar da niciodata un tratament care sa dauneze sarcinii. Parerea mea Eu am luat restul tratamentului mai putin Aspenter. A vrut la un moment dat sa mi-l dea, dar s-a razgandit ca totusi n-as avea nevoie. Iar eu citisem la momentul respectiv ca se utilizeaza Aspenterul ( care era parca aspirina in concentratie mai mica, nu?) in caz de SAFL parca?! Da si tu un search pe net, poate chiar pe site-ul lui ca poate o fi explicat acolo la vreo mamica ce si cum...

Nadina, mama de Serban (20 aug 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Lucians, eu pe langa tratamentul care ti-a fost prescris tie, am luat si Aspenter pe parcursul primului trimestru de sarcina. Rezultatul a fost un bb perfect sanatos!Asadar, nu iti mai face probleme!

Nicoleta si Alexia (dn 21 aprilie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucians spune:

va multumesc mult.Mai m-ati linistit.Si nu ca-mi faceam mari probleme,pt ca am mare incredere in dr T.Dar am citit despre acest medicament,pe alt site,ca ar suferi bb-ul de surzenie.Doamne ferste!M-am speriat tare.De aceea v-am intrebat si pe voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 16mmsmile spune:

Eu de pe forumul de pe reclama sunt foarte incantata de dr Dan Tunaru.Raspunde f prompt la intrebarile noastre. Multe fete pe forumul de pe site-ul lui sunt incantate. Dar e al lui asa ca poate sa si cenzureze. Sunt si f mici reprosuri acolo. Nu-l cunosc personal Intentionam sa merg la d-lui dar as vrea sa stiu mai multe pareri deespre succesele pe care le-a avut sau nu in ceea ce priveste problemele cu ovulatia. Poate cineva sa-mi spuna ceva in legatura cu asta?Problema mea e ca nu ovulez. Va multumesc mult

Smile and the world will smile back at you

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theod74 spune:

Buna fetele,

Ce noutati mai aveti?

16mmsmile, de curand am devenit si eu pacienta dr.T, si sunt foarte incantata, luna trecuta mi-a facut o monitorizare, din care se pare ca as avea probleme cu ovulatia. Mi-a dat de facut niste analize la IDS, o parte le-am facut, o parte trebuie sa le fac in ziua a 2-a a CM. Dupa ce le fac si pe acestea ma voi prezenta in ziua 10 la dr.T.
Cam asta ar fi deocamdata.

Mult succes si tie 16mmsmile.

Uki, salutari si toate cele bune tie si Mariucai, care cred ca e foarte cuminte si o sa-i aduca mosul tot ce isi doreste.

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

fetelor, stiti cand se intoarce din concediu dr.t?
va pupacesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

s-a intors...din concediu...a fost o prietena de-a mea azi la el

Eliza si Mara (24 ian 2002)

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Multumesc, Geliza.
la toate fetele

Mergi la inceput