Bebelusi de iulie-august 2005 (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

S-ar putea sa aveti probleme cand deschideti folderele, trebuie incercat de 2 ori.Nu stiu ce naiba are yahoo de imi face figurile astea.

Gata, ies ca ma duc la culcare.


Adriana si bebe Aidan Alexander(27.06.2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/blackpanterro/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Salutare, gagici!

Adriana, eu am vazut pozele fara probleme. Aidan a crescut tare frumos. E voinic si-mi place ce frumos sta pe burta.

Ella2000, nu mi-a fost greu cu cadourile, am luat aranjamente si lumanarele, noi suntem multi, dar asta e tare bine,insa bugetul e limitat, mai ales ca sotul incepe operatiunea dantura.

Nu stiu ce am, m-a apucat o stare de freamat ca in apropierea sarbatorilor. Cred ca e si din cauza ca tocmai citesc cartea Sophiei Kinsella-Goana dupa cumparaturi la New York. E tare haioasa, simpla si remontanta asa ca v-o recomand pentru clipele de relash.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabungau spune:

Laura S bine ai revenit, ne era dor de tine!!! Ti-ai pus net acasa??? Sper sa intri mai des de acum!!

Anda, Monical, multumim frumos!!!!

Katink, Anis, eu am invatat-o pe Ioana cu suzeta numai cand iesim afara. Cum da sa planga cum ii inchid gura cu suzeta!!! In rest, in casa nu vrea suzeta pentru ca este ocupata cu vorbitul si cu linsul pumnului. Cat inca nu stie sa suga degetul este ok... doar si le linge, este tare haioasa!!!

Monai, si noi am luat deja cadourile de Craciun, din pacate anul asta nu avem lista prea lunga... pacat, pentru ca mie imi place sa fac cadouri de Craciun la cei dragi... Mama mea vroia sa facem brad de plastic, dar am spus categoric:NU!!! Eu ma omor dupa bradul brad , sa miroasa a brad in casa de Craciun... Nimic nu poate fi mai frumos de Craciun decat sa miroasa a brad si scortisoara in casa... eeehhhhh....

Va pupam

Irina si Ioana Alexandra (13 aug 2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/irinabungau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acusor spune:

Neata fetelor!

Anis, sper ca ti-a trecut raceala!

Cami, te-am vazut ieri in Cora dar in aglomeratia aia te-am pierdut si n-am mai apucat sa vin sa vorbim! Arati super bine! Nici nu zici ca ai nascut! Bravo!

Eu m-am apucat de regim. Cum Teo al meu n-a mai vrut san am zis ca nu mai am motive de amanare. Sper sa am vointa! Daca ma mai lasa ma duc la cumparaturi. De cate ori ma duc sa-mi iau ceva de imbracat si vad ca nu ma incape ma ambtionez si mai tare!

Am si eu o intrebare pentru voi. Cam cat ii tineti pe bebei in balansoar (bouncer sau swinger, cum i-o zice in engleza)?
Teo face 3 luni si nu sunt convinsa ca e bine sa-l tin mult timp ridicat.

Pupici
acusor si bebe Teo (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

Monical, stai linistita ca si Luca a fcut la fel. Noi chiar am sunat dr, si a zis ca nu ii este foame. La fel am patit si eu, cand ii va fi foame v-a manca. Acum a trecut de per asta

Noi suntem suparati pt ca un pirtene drag a urcat in Ceruri intr-un accident stupid

Albinutzza & Luca bondarelu' 07 Iulie 2005
POZE LUCA
http://community.webshots.com/user/bondarelu

POZE NOI
http://community.webshots.com/user/albinutzaa/1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

MonaI, eee... dupa ce ai copilasi tot mai mare e goana dupa cadouri, ornamente etc...

MonicaI, sanatate multa si sa auzim ca ati scapat!... si daca doarme nu rabda de foame ...au ei cate un somn mai lung... se trezeste cand vrea papa...

Andatudor, multumesc... nici un fel de ceai nu vrea? da-i cu lingurita!

chiar nimeni nu mai e Mary Rose?

a! sa nu uit! Paula mea se ridica in fundulet si e cam devreme! am sunat medicul si mi-a spus sa nu o incurajez... fetele care aveti specializare in domeniu ce parere aveti?

iar vin musafiri... ma duc sa fac spaghetti... pupici

Ella si printesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

La multi ani ptr bb-i care implinesc azi cateva luni frumusele si Blackpantero sa va creasca mare crestinelul!!!

Acusor, eu o tin pe Paula atat cat e in bucatarie cu mine cat fac mancare si cand vin musafiri... dar ea se impinge de spate sa se ridice si uneori se ridica trebuie sa fiu tot timpul langa ea!

Ella si printesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Albinutzza, imi pare rau pentru sufletelul tau... Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

Ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Imi pare rau Albinutza! Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul in pace!

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

La multi ani tuturor bebeilor care au astazi aniversare!

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput