Constanta la apel (56)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Roxa, multumesc de sustinere! Tare as vrea sa ne intalnim odata, sa il vad si eu pe Patrick cel nascut cam in aceeasi perioada cu Sofia mea...ca in poze am vazut ce dulceata este, dar vreau si "live"!

Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

Buna dimineata!

Io nu vreau sa ninga inca!!!!!!!!!!!!
Aseara era Tv-ul pe Neptun si vad la un moment (ca de auzit nici vorba cu "indienii" in apropiere ) "prin telefon - Kristina Deppner, purtator de cuvant..." si zic : io o stiu pe tipa! Cum de unde ?! De pe DC!"
Roxa - e super Patrick!

O saptamana minunata si fara ninsoare !
Diana

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

elly te-am sunat pe rds pe la 11.30 ptr ca am vazut ca e soare afara si m-am gandit sa o scot pe alex la plimbare.
(oricum mai dureaza pna ne imbracam) daca vezi mesajul...eu ma duc spre complex unirii dar o iau pe pescarilor.

critina - robotul e de la domo si are service-ul la marcovil.

angelique...

noi de fapt aveam in program ordine si curatenie prin casa...si am rezolvat ca sa nu le mai vedem...IESIM AFARA.

O SAPTAMANA FRUMOASA VA UREZ!

jo si alexandra


*********
jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

Jone- daca robotul se strica de 3 ori in prima jumatate a perioadei de garantie, conform legii, trebuie sa ti-l inlocuiasca cu unul nou.
Diana

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Mada, tu nu dai link-ul corect. tre sa fie ceva cu community/user...tre sa iesi din profilul tau, ca il poti vedea doar tu. daca e in link "myphotos" nu e ok. mai incearca odata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:


jone, eram pe dc si va citeam din urma ca nu am intrat in we. si tel era langa mine, dar acum l-am verificat si eu si nu suna. adica se face conexiunea dar nu se aude cand suna. am umblat eu la volum si degeaba. data viitoare da-mi un beep pe mobil si te sun eu pe fix (cred ca am si fixul tau, nu?). acum era inchis la incarcat.
oricum gaga a mea abia a dormit si nu imi vine sa o trezesc acum. doarme vreo ora cred si dupa aia papam piureul. o sa se faca vreo 2, 2:30 pana iesim noi afara. nu cred ca voi o sa stati atat. dar daca mai vrei sa dai o tura azi ...

hai sa va spun ce mi se intampla. ...m-a sunat al meu sot sa-mi spuna ca ... nu vine acasa in seara asta
are nu stiu ce treaba prin galati si pleaca acum si se intoarce maine.

dupa ce ca imi tremura grisinele (ma rog, mai repede butucii) pana ajunge el acasa cand vine mai tarziu de la diverse intalniri, acum ma lasa singura o noapte. deci sunt singura si abandonata in cta pana maine

imi pare rau de intalneala ca am ratat-o dar barbata-miu pune monopol pe calculator in we. data viitoare poate ...

mav, elisabeta bergkotte este numele meu, dar cred ca iti apare la profil

va pupam si va dorim o saptamana cat mai frumoasa si fara peripetii

mami de annelies(30.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

'neata, duduci! Si eu va doresc o saptamina usoara si fara incidente majore.
Am fost si noi la Kids Paradise, din pacate era cam aglomerat fiindca tocmai era in curs o petrecere. Alisiei i-a placut mult, pacat ca n-am stiut mai de mult de amplasament, poate ca faceam si noi birthday-ul acolo. Locul e bun si pentru o eventuala intilneala (e deschis zilnic, de la 10 la 22).Altfel, licuriciul meu e bine, creste frumoasa, minunata si ne uimeste in fiecare zi cu gindirea ei tot mai complexa. Merge la gradinita (nu suntem in greva, pentru ca de fapt e cresa, dar fiind grupa mare, au si educatoare, cu care pregatesc deja serbarea de Craciun, cu poezioare, costume si toate cele).
Ce mai fac piticii, Cornelia?
Sinzi, voi pe unde mai sunteti?
Rox, ce mare si frumos s-a facut Pat! Sa va aduca numai bucurii!
Eu va citesc aproape zilnic, dar sporul vostru la scris e uneori de-a dreptul demobilizant, de-aia izbutesc mai greu sa apuc sa mai si raspund.
Pupici si spor in toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna ziua fetelor si o saptamana cat mai buna, a mea a inceput tare bine;am venit aseara de la munca mai devreme si am observat ca am lantul de la gat deschis si cruciulitza nu-i.L-am cautat pe unde umblasem cand am intrat in casa si ptr ca n-am dat de el mi-am sunat colegele la munca sa le spun ca nu-mi gasesc cruciulitza.Dupa 12 noaptea ma suna ele sa-mi spuna ca mi-au gasit-o prin salon,nu o vazuse nici un client pe jos si ele au gasit-o cand au maturat.Imi parea tare rau daca as fii pierduto, era acelasi model cu al sotului doar ca era un pic mai mica.
Jone da-i bataie cu cshimbatul robotului ptr ca marcovilul se inchide.Fina mea lucreaza acolo, e acum in prenatal dar au anuntat-o ca pana in febr cand ar trebui sa inceapa serv s-ar putea sa inceapa sa-si caute alt loc de munca.Oricum serviceul o sa-l asigure alta firma.Daca vrei vb cu ea sa vad daca te pot ajuta cu ceva.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Jone, n-am mai rezistat si i-am dat tel finei mele care a zis asa :sa nu mai accepti nici o reparatie sa mai ceri odata negatie si daca nu ti-o da sa -i ameninti cu protectia consumatorului(daca vrei iti dau si nr tel).Alte aparate din casa nu-ti sufera din cauza prizei?

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Roxa-felicitari pentru bebeul tau cel frumos.Imi vine sa-l musc de manute,crezi ca se poate?

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput