CRACIUN DE VIS pentru copiii dintr-un orfelinat 2

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns terry spune:

pashosha eu am niste ghetute imblanite pe care abia mi le-am luat. dar sensibila cum sunt m-au iritat f. tare. daca credeti ca nu fac mai mult rau decat bine eu le donez cu draga inima. mai am niste pantofi sport (gen adidas si niste papuci din piele bej inchisi in fata si deschisi in spate) in stare buna toata incaltamintea, masura 36-37 (depinde de calapod, dar eu port 36 la pantofi).daca ma pot intalni cu cineva, pentru ca eu acum (ca deh, un necaz nu vine niciodata singur) trebuie sa alerg sa ii caut gradinita fetitei mele si ma invoiesc de la serv. pentru asta si nu am cum sa fac altfel decat daca are andreea amabilitatea si drum in acea zona unde ne-am mai intalnit si sa i le dau sau oricarei alte fete care trece prin zona vitan. imi cer mii de scuze ca trebuie sa recurg la astfel de metode dar nu am cum altfel, sper sa ma intelegeti.va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Pai daca tot a zis Terry ca are incaltarile alea sa le luam de la ea,nu? si sa-i dam fetii sa se incalte.daca e imi fac eu timp zilele astea si ajung la terry sa le iau.ce zici pasho?

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

terry si andreea,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Sa le foloseasca bb sanatos !

Pup.

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


'neatza fetelor...o luam de coada .....pe cai!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Pasho eu ma vad cu Terry zilele astea si iau de la ea imbracamintea si incaltarile si ce mai are de dat si le tin la mine pana mai ajungem iar la mamica care are nevoie de ele.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchid spune:

quote:
Originally posted by pashosha


'neatza fetelor...o luam de coada .....pe cai!!!

pasosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!



Eu ajung in Ro pe 3 decembrie si vreau sa contribui si eu cu niste banuti pt. batrani si copii de la orfelinat. Nu voi sta in Bucuresti cum pot sa trimit banii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Orchid ti-am trimis pm.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Buna fetelor.
1.Pash,Andreea,Danateo..cine imi da si mie o adresa pe privat unde sa trimit jucariile,ornamentele de brad ?
2.Am vazut ca sunt si fete mai mari,eu am 2 perechi de pantaloni noi,nepurtati si as vrea sa-i donez.Insa ei vin pt o fata la 46-47kg,la lungime is destul de lungi ca eu i-am scurtat insa cat sa vina de luat cu tocuri maricele.Deci o sa-i trimit si pe astia in acelasi colet si sper sa vina unei fete de acolo.
Multumesc si va pup pe toate.
Pupici cu lipici.


Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61071&whichpage=1" target="_blank">Craciun de vis pentru copiii dintr-un orfelinat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_mm spune:

Salutare la toate dragutele de fete!!
Iata ca revin cu vesti despre colecta:
Parintii mei, alias bunicii lui Eric cel frumusel - Cristiana si Vlad Moraru - doneaza pentru Craciunul copiilor 50 de veste pentru diferite varste, matlasate si captusite cu fleece, in valoare totala de 5.000.000 lei vechi. Saru'mana Kitti si Babi ai lui bebe Eric!!!!

Oana si bb Eric
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">PARTICIPATI la Craciun de vis pentru copiii dintr-un orfelinat
Pozele noastre 1
Site-ul meu pentru gravidutze

Mergi la inceput